Kauno „Akropolio“ aikštelėje BMW palikusiam vairuotojui labai nepasisekė – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolio“ aikštelėje BMW palikusiam vairuotojui labai nepasisekė

Prasidėjus rekordiškai kaitriam savaitgaliui, šeštadienio popietę įkaitusį orą spėjo atvėsinti audra. Lietaus laukė ne visi – BMW markės kabrioletą Kauno „Akropolio“ stovėjimo aikštelės ketvirtame aukšte palikusio vairuotojo laukia labai nemaloni staigmena.

Po atvirumi dangumi per audrą stovėjusį automobilį be stogo užfiksavo „Facebook“ grupės „Viskas apie automobilius“ nariai. Nuotrauka per trumpą laiką sulaukė daugiau nei tūkstančio reakcijų – internautai ir juokėsi, ir reiškė susirūpinimą.

Grupės nariai taip pat pastebėjo, kad kabrioleto registracijos numeriai iš Jungtinės Karalystės ir juokavo, kad angliški orai turėtų būti pripratinę vairuotoją prie netikėto lietaus.

Supratingi grupės „Viskas apie automobilius“ nariai, pamatę šias nuotraukas bandė skambinti į „Akropolio“ informacijos skyrių, kad vairuotojas būtų informuotas per garsiakalbius ir reaguotų į situaciją.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA