Milžiniškos spūstys, kurios tęsis mėnesį: iš Kauno į Birštoną automobiliu – valanda ilgiau - Kas vyksta Kaune

Milžiniškos spūstys, kurios tęsis mėnesį: iš Kauno į Birštoną automobiliu – valanda ilgiau

Kas vyksta Kaune nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kauneskaitytojai, mėgstantys leisti gražias vasaros dienas Birštone pastebėjo, kad šią savaitę ant vienintelio šiame krašte tilto per Nemuną, įvesti eismo ribojimai. Greimų tiltu, jungiančiu Prienų ir Birštono puses, stipriai apribotas eismas.

Dėl vykstančių magistralinio kelio Vilnius-Prienai-Marijampolė rekonstrukcijos darbų, nuo šios savaitės vidurio vykstantys per tiltą, kelininkų darbo metu turi iškęsti milžiniškas spūstis, kurios susidaro dėl prieš tiltą įrengtų šviesoforų. Tiesa, kelininkai šią atkarpą planuoja sutvarkyti kuo greičiau, tad darbai vyksta ir savaitgalį.

Vairuotojų teigimu, penktadienio popietę, norint iš Birštono pasiekti Prienus ir įveikti tiltą per Nemuną, spūstyse teko pralaukti nuo 45 iki 90 minučių.

Darbus vykdančios UAB „Fegda“ atstovas portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė, kad minėta eismo schema suderinta su visomis institucijomis, o kito varianto, kaip neriboti eismo šioje vietoje nėra, todėl vairuotojams teks pakentėti. Planuojama, kad tiltu įprastai vėl bus galima judėti nuo rugsėjo mėnesio.

Dėl šių eismo ribojimų, kelionė „Kautros“ autobusais iš Kauno į Birštoną gali užtrukti beveik dvigubai ilgiau, tad planuodami keliones, įvertinkite laiko sąnaudas.

Kaip skelbia portalas kvitrina.lt, Prienų rajono Savivaldybės tarybos narys Henrikas Radvilavičius, kuris ne vieną dešimtmetį vadovavo Prienų kelių tarnybai, paklaustas, ar įmanomas koks nors kitas racionalesnis sprendimas šioje situacijoje, pasakė, jog vargu, nes magistralė A16 įeina į transeuropinį kelių tinklą ir vadinama europine E27 magistrale, todėl uždaryti kelio nebuvo įmanoma. Tiesa, patyręs kelininkas mano, kad dalį srauto galima buvo nukreipti per Kauną, nors ir ta kryptimi vyksta VIA Baltica magistralės rekonstrukcija. Anot Tarybos nario, reikia pakentėti, nes sutvarkius šią atkarpą pagerės situacija F. Martišiaus gatvės gyventojams.

Vairuotojai, vykstantys lengvaisiais automobiliais, gali rinktis kitą, beveik dvigubai ilgesnį kelią per Jiezno gyvenvietę ir Rumšiškes. Šiuo keliu važiuojant į Kauną, atstumas padidėja maždaug 30 km, tačiau jį įveikti galima per trumpesnį laiką, nei stovint milžiniškoje spūstyje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA