Beveik tuo pačiu metu Kaune – dvi skaudžios avarijos: gatvės sunkiai pravažiuojamos (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai antradienį pranešė apie smarkų susidūrimą R. Kalantos gatvėje. Apgadintos transporto priemonės ir specialiųjų tarnybų ekipažai pasklidę po visą važiuojamąją dalį, eismas šioje vietoje apsunkintas. Tuoj po to pasirodė informacija ir apie nelaimę Raudondvario plente.

Kaip portalą informavo kaunietis Ričardas, netoli pašto R. Kalantos gatvėje sudaužyti trys lengvieji automobiliai: vienoje pusėje, pirmoje juostoje, stovi „Volkswagen“ ir „Audi“, kitoje per dvi juostas – „Škoda“.

„Kamštis iš abiejų pusių, (eismą) reguliuoja policija, stovi greitoji. Petrašiūnus geriau pasiekti per pervažą. Praktiškai visos keturios juostos užimtos“, – įspėjo vyras.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budinčiu pareigūnu, šis patvirtino, kad pranešimas apie nelaimę R. Kalantos gatvėje gautas 17 val.

Tiesa, policijos duomenimis, čia susidūrė du automobiliai. Vienas asmuo eismo įvykio metu patyrė šoką – akivaizdžių sužalojimų nematyti, tačiau nukentėjusįjį apžiūri greitosios pagalbos medikai.

Panašiu metu socialiniame tinkle kauniečiai pasidalino avarijos Vilijampolėje vaizdais. Čia visiškai sumaitota transporto priemonė „apžergusi“ Raudondvario plento vidurį, netoliese stovi apgadinti „Volkswagen“ ir „Opel“ automobiliai.

Nors smūgio būta stipraus, panašu, kad žmonės sužaloti nebuvo – matyti, kad vairuotojai pildo eismo įvykio deklaracijas. Čia, portalo žiniomis, taip pat formuojasi spūstis.

Papildyta 17.57 val.

Kauno apskrities VPK budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę Raudondvario plente registruotas, bet vairuotojai sutarė dėl kaltės ir nutarė pildyti deklaracijas. Žmonės avarijos metu sužaloti nebuvo.

Papildyta 18.29 val.

Minėtu susidūrimu negandos Petrašiūnuose nesibaigė – apie 18 val. užfiksuotas dar viena avarija toje pačioje R. Kalantos gatvėje. Policijos duomenimis, automobilis „Volkswagen“ kliudė kelio atitvarą ir rėžėsi į stulpą – tuomet į transporto priemonę trenkėsi „Škoda“.

Neilgai trukus, R. Kalantos gatvėje smarkiai aplamdytos dar dvi mašinos / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Medikų čia, laimei, neprireikė – vairuotojai sutarė, kuris kaltas, ir užpildė eismo įvykio deklaraciją.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams

„BMW“ automobilis patraukė vagišių akį – išnešė paliktus prabangius pirkinius

Per parą Lietuvoje patvirtinta 11 naujų koronaviruso susirgimų atvejų

Neeilinis Lietuvos šaulių sąjungos suvažiavimas – svarbų sprendimą priims nuotoliniu būdu

Kaune startavo nauja kūrybiška pramoga vaikams – leido lieti fantaziją ant automobilio