Eigulių mikrorajono gyventojai skęsta šiukšlėse: „Netrukus čia gali atsirasti žiurkių“

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Eigulių mikrorajono gyventojai skęsta šiukšlėse. Naujųjų atliekų konteinerių atsiradimas nepasiteisina, sako jie. Negana to, atsakingos bendrovės darbuotojai esą jau kurį laiką neatvažiuoja švarinti aplinkos, taip suteikdami progą asocialiems asmenims bei paukščiams kapstytis šiukšlėse sukeliant dar didesnę netvarką.

„Nebežinome, kaip kalbėtis su „Kauno švaros“ atstovais. Paskutinė viltis – viešumas. Prieš dvi savaites jie išvežė seną šiukšlių konteinerį, o nauji konteineriai jau savaitę kaupini atliekų. Benamiai šiukšlių maišus išdrasko, o varnos tas šiukšles išnešioja kelių metrų spinduliu. Ką jau kalbėti apie smarvę..?“, – pasakoja portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Kauniečiai, gyvenantys Šiaurės prospekto ir Ašigalio gatvių sankirtoje esančiuose daugiabučiuose, tikina apie situaciją pranešę ne tik bendrovės „Kauno švara“ atstovams, bet ir miesto valdžiai bei aplinkosaugos departamentui. Tačiau palankių sprendimų nesulaukta

„Netrukus čia gali atsirasti žiurkių bei kitų ligų nešiotojų. Du atliekų konteineriai skirti aptarnauti 4-5 namams. Čia neretai pasitaiko ir asmenų, kurie meta savo šiukšles į naujuosius konteinerius net, jei ir negyvena aplinkiniuose namuose. Nežinome, kokiu grafiku „Kauno švara“ atvažiuoja ištuštinti konteinerių, tačiau jau dvi savaites jų niekas nematė kieme. Dėl šios priežasties, gyventojai praėjusį ketvirtadienį pradėjo krauti šiukšles šalia konteinerių. Kasdien vaizdas vis blogėja“, – skundžiasi jie.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams susisiekus su įmonės „Kauno švara“ Atliekų tvarkymo skyriaus vadovo pavaduotoju Viliumi Tumynu, paaiškėjo, jog įsivėlus klaidai, atliekų konteineriai minėtu adresu ištuštinti nebuvo. „Atsiprašome gyventojų dėl sukeltų nepatogumų. Ekipažas šios vietos sutvarkymui jau išsiųstas“, – tikino jis.

Kad pavyktų greičiau ir efektyviau išspręsti kylančias problemas, gyventojai gali kreiptis tiesiogiai nemokamu telefonu 8 800 00111, patarė V. Tumynas.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus vadovė atsistatydino vykstant tarnybiniam patikrinimui

Už V. Matijošaičio dvare atliktus darbus jų vykdytojas turės atlyginti tūkstantinę žalą valstybei: baudų bus daugiau

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą