Vyrai dirbo kaip laikrodis: iš parduotuvės Kaune nušvilptas brangus įrankis (video)

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Balandžio 26 d. apie 17.20 val., Islandijos pl. 32 („Megoje“) esančioje parduotuvėje „Senukai“ pavogtas brangus įrankis – atskėlimo plaktukas, kainuojantis 645,85 Eur. Akivaizdu, kad vagystė įvykdyta ne spontaniškai – dviejų vyrų veiksmuose galima įžvelgti tam tikras planavimo apraiškas.

Apie 16.19 val. į įrankių skyrių atėjo du vyriškiai, iš kurių vienas su kuprine ant pečių. Vyriškiui be kuprinės pasikonsultavus su konsultantu, apie 17.09 val. buvo iš ekspozicijos paduotas minėtas įrankis, be prekės pakuotės.

Asmuo su įrankiu prekių vežimėlyje nuvažiavo į grindų dangų ekspoziciją, nestebimą apsaugos vaizdo stebėjimo kameromis, kur prieš tai jau buvo atėjęs jo galimas bendrininkas, vyriškis su kuprine.

Maždaug po minutės iš tos vietos pirmas išeina vyriškis su kuprine, kurioje galimai yra paslėptas atskėlimo plaktukas, nes po jo antras asmuo, kuris prieš tai turėjo konsultanto paduotą įrankį, išeina jau be plaktuko ir prekybinio vežimėlio.

Po to abu asmenys apie 17.19 val. išeina iš prekybos salės pro skirtingas vietas. Asmuo su kuprine, kurioje galimai paslėptas įrankis, išeina pro kasą Nr. 23, jokių prekių apmokėti nepateikęs, o kitas asmuo pro įėjimą, esantį santechnikos skyriuje.

Dėl vagystės UAB „Kesko Senukai Lithuania“ patyrė 645,85 Eur nuostolį. Kauno apskrities vyriausias policijos komisariatas šios nusikalstamos veikos tyrime prašo kauniečių pagalbos.

Gyventojai, atpažinę vaizdo įraše užfiksuotus asmenis ir turintys informacijos apie vagystę turėtų kreiptis tel. numeriais +370 700 60691, 837 223726 arba el. paštu remigijus.janusauskas@policija.lt

Daugiau naujienų skaitykite čia.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į netoli Kauno esantį pramonės parką valstybė tikisi pritraukti stambių duomenų centrų

Naujų židinių nenustatyta, tačiau koronaviruso atvejų augimas neramina

Į Kauno kino centrą „Romuva“ grįžo ankstyvojo kino festivalis

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas

Kontrabandos priedanga neišdegė: muitininkai sulaikė 2,5 mln. eurų vertės nelegalų krovinį

Naujas siūlymas dėl elektroninių cigarečių: nori drausti rūkalų skonius be nikotino

Pareigūnai prašo pagalbos: įrankius pasiėmė, bet susimokėti pamiršo

S. Skambinas su nauja mylimąja Kaune pakrikštijo dukrelę (foto)

Per parą nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų: daugiau nei pusė – Kauno apskrityje