Kauniečių iniciatyva: plinta tradicija dalintis sodo gėrybėmis

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasarai įpusėjus, vaismedžius puoselėjantys kauniečiai gali džiaugtis – nebereikia galvoti, kur pigiau nusipirkti kriaušę ar obuolį, mat jų galima rasti nuosavame sode. Bet visgi yra sakoma, jog pasidalijus laimė padvigubėja – būtent tokiu principu pagrįstą iniciatyvą užfiksavo portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja.

Kaunietė pasakoja dažnai važinėjanti dviračiu, tad neretai dviračių takais tenka pravažiuoti ir pro privačias kauniečių sodybas. Būtent čia moteris teigia pastebėjusi tradiciją dalintis. „Nuosavų namų ar sodybų šeimininkai dėžėse prie savo valdų šalia dviračių tako pintinėse siūlo pasivaišinti obuoliais. Arba tiesiog sukabina maišelių ryšulėlius su obuoliais ant savo tvoros ir taip siūlo juos tiesiog pasiimti,“ – džiaugsmingai pasakoja kaunietė.

Skaitytoja teigia, jog vos prieš kelias dienas tokį ryšulėlį nuo tvoros nusikabino netoli prekybos centro „Hyper Maxima“ esančioje Kopūstų gatvėje. Obuoliai, anot moters, būna nukritę nuo medžių, tad šiek tiek pamušti, tačiau skanūs ir sultingi.

„Alyvinių obuolių šiuo metu galima rasti Panemunės šilo pakraštyje esančioje Taurakiemio gatvėje – dviračių take visai netoli nuo Trijų mergelių tilto“, – laišką pabaigia skaitytoja.

Moteris nuoširdžiai dėkoja dosniems kauniečiams, kuriantiems tokią gražią tradiciją.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaunas to dar nematė: naujo asfalto klojimo ypatumai (video)

Kaune – normas viršijantis oro užterštumas

Policija išaiškino tarptautinį kontrabandos tinklą: tarp įtarimų ir D. Bugavičiaus nužudymas

Antrajame prezidento rinkimų turo išankstiniame balsavime – didesnis aktyvumas

E. Kručinskienės išteisinimui nepritaria Kauno prokuratūra – skųs sprendimą

Oficialu: R. Meilutytė atsisveikina su profesionalios plaukikės karjera

Pradės nemokamai dalinti tūkstančius Šeimos kortelių: kas ir kada jas gaus?

Per Kauno miesto gimtadienio šventę - viešas neįgaliųjų pažeminimas?

Pirmoji pusfinalio kova „Žalgiriui“ – be didelio vargo

Politologų spėjimai dėl prezidento rinkimų: I. Šimonytė ar G. Nausėda?