Kačerginėje pakvips azartu: dideliu greičiu lėks ir sportiniai automobiliai, ir lėktuvas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą Kačerginės „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje rungsis ne tik įspūdingi automobiliai, bet ir vienintelis Lietuvoje akrobatinis lėktuvas „Extra 300“, pilotuojamas Pasaulio čempiono Žilvino Lidžiaus, kuris lenktyniaus prieš „Ferrari F430“ ir kitus galingus sportinius automobilius.

Liepos 18 d., 18 val. vyksiančiose „Drag“ arba, kitaip tariant, automobilių „traukos“ lenktynėse dalyvaus apie 80-90 automobilių iš visos Lietuvos. Kaip jau minėta, tą patį vakarą renginio žiūrovai galės pasigrožėti ir akrobatinio lėktuvo šou virš legendinės „Nemuno žiedo“ lenktynių trasos.

Renginio metu žiūrovams netrūks veiklos ir įspūdžių: akrobatinio lėktuvo, moderniausių traktorių šou, garsiausio automobilio rungtis, SKIDcar automobilis norintiems pasivaržyti demonstruojant nestabilaus automobilio valdymo įgūdžius. „Nemuno žiedo“ teritorijoje jau veikia kartodromas, kuriame „Dragūnų“ renginio metu greičiausias pilotas laimės galimybę žiedinėje trasoje vairuoti „Ferarri F430“.

„Pagrindinė „Dragūnų“ renginių serijos idėja buvo pasiūlyti gatvėse lenktyniaujantiems adrenalino mėgėjams varžytis uždaroje, specialiai lenktynėms pritaikytoje trasoje“, – sako renginio organizatoriai.

Tokio pobūdžio lenktynės pirmą kartą suorganizuotos 2015 metais. Kasmet „Nemuno žiedo“ trasoje įvyksta 10-12 tokių lenktynių, kuriose dalyvauja apie 80-90 varžybų automobilių ir 800-900 žiūrovų.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos

Ieško būdų, kaip tradicinius amatus bei gaminius apsaugoti nuo išnykimo

Orai nedžiugins: atslenka tikras lietuviškas ruduo