Žingsnis iki tragedijos: Šilainiuose ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos - Kas vyksta Kaune

Žingsnis iki tragedijos: Šilainiuose ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos

delfi.lt 2018/07/11 17:01
Skaitytojo nuotr.

Trečiadienį Kaune nekaltas vaikų žaidimas galėjo baigsis skaudžia nelaime. Gausios policijos ir ugniagesių pajėgos skubėjo į Baltų pr. stovintį gyvenamąjį namą. Pasirodo, buvo pranešta, jog mažametė mergaitė ketina iššokti pro langą.

14.10 val. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs mažametis berniukas (gim. 2007 m.) pranešė, kad jo sesutė (gim. 2009 m.) grasina iššokti pro daugiabučio langą.

Ugniagesiai ir policijos pareigūnai žaibiškai reagavo į tokį pranešimą. Į įvykio vietą nuskubėjo trys policijos ekipažai ir trys ugniagesių mašinos. Atvykusios specialiosios tarnybos galėjo lengviau atsipūsti – pranešimas buvo melagingas.

Prie daugiabučio suvažiavo gausios specialiųjų tarnybų pajėgos / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Gaisrininkai pasakojo, kad bežaisdami vaikai susipyko ir mergaitė broliui pasakė, kad ketina iššokti per langą. Išsigandęs berniukas suskubo skambinti numeriu 112.

Policija patikslino, kad tuo metu namuose nebuvo suaugusiųjų, tačiau iškart po įvykio į namus parbėgo mažamečių mama. Apie įvykį informuota Valstybinė vaiko teisių apsaugos tarnyba, vaikų tėvams gresia atsakomybė už melagingą pranešimą.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA