Eksperimentas: ar lengva apkūniai moteriai rasti stilingų drabužių Kaune?

Asociatyvi / R.Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip nestandartinė mergina dažnai susiduriu su sunkumais, susijusiais su apranga. Man tik 24 ir tikrai nesinori atrodyti dvigubai vyresnei, o tai labai lengvai nutinka netyčia, nes didesnių dydžių stilingos aprangos Lietuvos rinkoje pasirinkimas tikrai nedidelis.

Apsipirkinėti ten pat, kur mama ir močiutė, ir rengtis vienodai tikrai nesinori jokiai jaunai merginai. Tad šį kartą esu pasiruošusi rasti ką nors jaunatviško, stilingo ir neplėšančio kišenės, bet 48 dydžio. Bent pabandysiu rasti, nes labai greit išteka mano artima bičiulė ir žadu būti stilinga viešnia.

Pirmasis bandymas – „Lindex“

Tai parduotuvė, turinti atskirą liniją, kurioje vyrauja dydžiai nuo 44 iki 54. Čia tikėjausi kažko „wow“, nes visgi linija turėtų pasiūlyti įvairių apdarų. Deja. Tai, kas skirta pilnesnėms merginoms, yra arba labai kasdieniška, arba visiškai be jokios formos. Dar viena dažna bėda yra drabužių ilgis. Jei kas ir patiko, buvo labai trumpa, taigi „no go“. Visgi jei esate žemesnė (mano ūgis 178 cm) ir vestuvės, kuriose dalyvausite, nėra labai prabangios arba vestuvių vakarėlyje nedalyvausite, galite lengviau rasti ką nors klasikinio arba vasariško, lengvo, kasdieniško ir tikrai iki 100 eurų.

Merginos nori puoštis

Dar viena parduotuvė, kuri turi atskirą putlutėms skirtą liniją, yra „ Takko“. Čia vėl teko smarkiai nusivilti. Anksčiau dar rasdavau tinkamų drabužių, tačiau dabar viskas, kas man tiko, – kasdieniai drabužiai, netinkantys mano figūrai ir ūgiui. Drabužiai arba beformiai, arba trumpi, arba ilgis toks, kad figūrą tik gadina, arba parodo tikrai per daug.

Jei žinote tikslius savo išmatavimus arba viršutinės ir apatinės kūno dalių dydžiai nesiskiria, galite lengviau rasti ką nors internete. „Asos.com“ suteikia galimybę rinktis iš įvairaus stiliaus apdarų skirtingoms šventėms. Galite rasti ką nors labai puošnaus arba visai paprastą derinį.

Lietuviai vejasi madas

Populiarėjant putliems modeliams ir nustojus agituoti stambesnes merginas slėptis, atsiranda ir stilingų pasirinkimų mūsų šalies parduotuvėse, drabužių nuomos salonuose. „Rent Boutique“ – dizainerių drabužių bei aksesuarų nuoma internetu Lietuvoje. Dabar ir jie siūlo didesnių dydžių drabužių nuomą. Tad rinktis yra iš ko.

Galutiniai nusivylimai

Parduotuvėse neradusi, ko norėjau ir kas tikrai tiktų, rinkausi prekybos miestelio „Urmas“ skyrius. Ten buvo lengviau ir pavyko rasti tinkamo dydžio, ilgio ir kainos variantą. Žinoma, apsipirkus čia sutikti ką nors, apsirengusį taip pat, nėra retas reiškinys. Drabužis tarnaus ilgai ir esu tuo patenkinta, kad nereikėjo nieko taisyti ar keisti, idant suknelė tiktų.

Merginos, moterys, negalvokite apie tai, kaip atrodo už jus smulkesnės ar stambesnės, ir nelyginkite savęs su jomis. Išsaugokite savo unikalumą. Tai galime visos.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Trečiadienį dėl karantino režimo nesilaikymo nubausti 187 asmenys

Tiesioginė transliacija: A. Veryga skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso situaciją Lietuvoje

Eismo ribojimai šventinį savaitgalį: vykstantieji į sodybas nuosavybę turės pagrįsti dokumentais

Siuntų pervežimas atnaujina tarpmiestinių autobusų darbą

VDU mokslininkų prognozės: pandemijai sustabdyti reikėtų dar 2 mėnesių karantino

Dėl koronaviruso izoliacijoje yra 10 tūkst. gyventojų, dešimtadalis – medikai

Per parą Lietuvoje patvirtinti 42 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Vyras nužudė moterį ir nusižudė pats

Kauno koronaviruso dienoraštis #14

10-ies minučių pokalbis prie Kauno pilies trims draugams kainavo po 250 eurų