Fiksuoja skaitytojai: dvylikaaukštį pastatą renovuojantys darbuotojai rizikuoja savo gyvybėmis

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Renovacijos darbai Kaune sparčiu tempu gerina miesto gyvenimo kokybę, tačiau ne visada yra atliekami laikantis saugos taisyklių. Vieną iš tokių atvejų užfiksavo ir Kas Vyksta Kaune skaitytojas.

Kaunietis Donatas pranešė apie nesaugiai atliekamus statybinius darbus, kurie kelia pavojų darbuotojų gyvybėms. Draugystės g. 9 renovuojamo namo darbininkai, nepaisydami darbų saugos taisyklių, kėlė grėsmę tiek sau, tiek praeiviams, svaidydami pastolių detales iš 16 metrų aukščio.

„Pats dirbu tokį darbą, tik užsienyje. Ten tokie dalykai nėra toleruojami. Apačioje stovintys darbuotojai stovi kaip įbesti ir gaudo detales, rizikuodami savo gyvybe. Net savo akimis mačiau – stovi neprisisegęs saugos diržais ir dar rūko“, – teigia susirūpinęs skaitytojas.

Pavojingi veiksmai, renovacijos darbų įkarštyje, atliekami renovuojant dvylikaaukštį namą. Skaitytojas piktinasi, kad statybininkai patys sudaro sau sąlygas susižeisti, o vėliau už gydymą atsiskaito mokesčių mokėtojų pinigais.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Priminė vairavimą lengvinančią sistemą: pagelbėti gali kelios smulkmenos

Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

LKL kovos: žalgiriečiai krepšinio aikštelėje varžovus iš Šiaulių „sumalė į miltus“

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis