Po slaptų vestuvių atlikėja Vasha mylimam krepšininkui amžiną meilę prisiekė ir Dievo akivaizdoje

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas jau kurį laiką gyvena susituokę, tačiau tik po beveik dvejų metų bendro vedybinio gyvenimo, santuokos įžadus nusprendė ištarti ir Dievo akivaizdoje.

Penktadienį Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikoje pora vienas kitam prisiekė amžiną meilę. Ceremonijos metu prisiekdama ištikimybę mylimajam atlikėja Vasha uždainavo apie slapčiausius savo jausmus.

Dar viena jautria šios žinomos poros santuokos detale tapo tai, kad rožių žiedlapius barstė ir jauniesiems žiedus atnešė jaunesnioji atlikėjos sesuo Angela. Pasibaigus iškilmingai ceremonijai pora mielai pozavo fotografams bei dalinosi emocijomis su žurnalistais.

„Esame labai laimingi. Beprotiškai jaudinausi bažnyčioje, bet viskas praėjo, kas buvo baisiausia, ir dabar viskas labai gerai. Pagaliau esame tikrai šeima, kokia ir turi būti“, – nuotaikomis po vestuvių dalinosi Gabrielė.

Šventė, į kurią pakviesta apie 100 svečių, vyks „Renginių oazėje“. Ją ves žinomas renginių vedėjas Dainius Martinaitis, o susirinkusiuosius linksmins grupė „16 Hercų“.

Suknelę nuotakai ir jos dukrai siuvo dizaineris Egidijus Rainys, o jaunikis pasipuošė Prancūzijoje kurtu kostiumu. Sekmadienį šviežiai iškepti jaunavedžiai skrenda medaus mėnesio į Tailandą.

Pasipiršo antrą kartą

Vestuvių ceremonijos išvakarėse Gabrielė sulaukė netikėtos staigmenos. Atlikėja žodžius „ar sutiksi būti mano žmona“ išgirdo dar kartą.

„Nusprendžiau padaryti staigmeną, „nuimti“ Gabrielei stresą ir ją tiesiog pralinksminti“, – apie netikėtą antrąjį pasipiršimą pasakojo Ronalddas.

„Paskutinėmis dienomis prieš vestuves buvau sunerimus, jaudinausi, pastoviai šaukiau ir priekaištavau Ronaldui, bet tai normalu. Manau, kad visoms nuotakoms taip būna. O jis paėmė ir mane taip nustebino. Kol kroviausi daiktus į medaus mėnesį, Ronaldas rūbinėje tūpčiojo, tūpčiojo, sakau, „ką tu čia darai“, galvojau, gal šoka, ar ką, o po to atsisukau ir pamačiau jį klūpintį ir tariantį „ar tekėsi už manęs“, – juokėsi moteris.

Susituokė slapta

Dar 2016 m. rugpjūčio mėnesį Gabrielė ir Ronaldas civilinės metrikacijos skyriuje oficialiai tapo vyras ir žmona. Apie tai, kad ketina susituokti pora niekam nesakė, o tėvams pranešė tik likus vienai dienai iki ceremonijos.

„Civilinė santuoka man visiškai nieko nereiškė, nes tai yra tiesiog eilinis popierius, dokumentas, o priesaika prieš Dievą yra atsakomybė visam gyvenimui“, – po vestuvių sakė Vasha.

Paklausta, kodėl prireikė net dviejų metų pasiruošimo nuo oficialios santuokos iki vestuvių bažnyčioje, Gabrielė aiškino, kad tiesiog trūko laiko.

„Gimus vaikui, visą dėmesį, išlaidas skyrėm jam. Praėjusiais metais pakrikštijom dukrytę, o šiais metais atėjo laikas ir mūsų vestuvėms“, – džiaugėsi atlikėja.

Ištekėjusi Gabrielė pasirinko vyro pavardę ir tapo Rutkauskiene. Pasak jos, Grygolaitytės pavardė jai nieko nereiškė. Gabrielė ir Ronaldas augina poros vienerių metų pirmagimę – Adriją.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia