Į Kauno marių regioninį parką – ragauti liepų žiedų tiramisu ir stebėti stirnų

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tik 15 minučių iš Savanorių prospekto Kaune, arba 40 minučių iš Savanorių prospekto Vilniuje – per tiek laiko galima atsidurti visiškoje Kauno marių regioninį parką įrėminančio miško ramybėje. Čia, viename gražiausių pakaunės miškų, netoli Rumšiškių, kuriasi visiška XXI amžiaus idilė – gamtos prieglobsčio ir žmogaus kurtų šedevrų dermė – poilsio oazė, pavadinimu „Miško natos“.

Romantiška vakarienė miške

Ar kada susimąstėte, kad jūsų penktadienio romantiška vakarienė skambant gyvai muzikai gali vykti ne triukšmingame miesto centre, o jaukaus miško apsuptyje? Visai tai – vos keliolika minučių nuo Kauno.

„Lietuvoje esame labai laimingi, nes turime galimybę kada panorėję pabėgti į čia pat esančią gamtą. Tik ne visada ją išnaudojam“, – šypsosi vilos–restorano „Miško natos“ kūrėjai ir kviečia pasižvalgyti po su didele meile gamtai kurtą kompleksą.

„Kiekviename žingsnyje stengiamės būti darnoje su aplinka. Pradedant su gamtos apsuptimi derančia architektūra ir net interjeru, baigiant ypatingu restorano meniu“, – pasakoja „Miško natų“ vadovė Rima Gelžinienė.

Krosnyje keptas varškės sūris ir pastarnokų blyneliai

„Miško natų“ restorano virtuvės idėja – ne tik nustebinti, bet ir išsaugoti kuo aukštesnę maisto kokybę. „Ruošdami patiekalus naudojame garsiausiuose pasaulio restoranuose vis labiau populairėjančią Sous-vide technologiją. Sous-vide prancūzų kalba reiškia „vakuume“. Taigi maistas apdorojamas vakuume ir daug žemesnėje nei įprasta temperatūroje. Tai leidžia išlaikyti natūralų produkto skonį bei maistingąsias medžiagas, išsaugoti produkto spalvą, išlaikyti sultingumą“, – pasakoja R. Gelžinienė.

Pats „Miško natų“ meniu taip pat įkvepia pažinti ir pajausti, įsiklausyti į natūralius skonius – nuo krosnyje kepto lietuviško varškės sūrio su pomidorais ir bazilikais iki lašišos kapotinio su pastarnokų blyneliais bei ožkos pieno sūriu, nuo patarškų krūtinėlės su cukinijomis iki liepų žiedų tiramisu.

Kauno marių regioninio parko žavesys

„Kauno marių regioninis parkas – daugeliui kauniečių pažįstamas, jis žavus savo nelygiu reljefu, kuris ne tik papuošia kraštovaizdį, bet net ir sulaiko didesnį vėją sukurdamos užuovėją“, – šypsosi R. Gelžinienė.

„Čia niekada nežinai, iš kur išlįs stirna, laukinis paukštis ar kitas gyvūnas. Čia visada tyras oras ir ošia miškas. Skamba miško natos“, – komplimentų negaili „Miško natų“ puoselėtoja Rima ir kviečia jų pasiklausyti ilgiau – viloje įrengi 5 ypač komfortiški kambariai. Čia ideali vieta pasibuvimui draugų rate, romantikos mėgėjams, ar ieškantiems jaukios vietos šeimos šventėms.

„Na, o mėgstantiems aktyvų poilsį – Kauno marių kaimynystė, irklentės ir kitos aktyvios pramogos“, – papildo R. Gelžinienė.

Restoraną – vilą „Miško natos“ galima aplankyti adresu Kapitoniškių kaimas 19, Kaišiadorių rajone.

Planuojantiems tobulą savaitgalį „Kas vyksta Kaune“ rekomenduoja tuo pačiu metu aplankyti ir vos už kelių kilometrų esančią Mergakalnio apžvalgos aikštelę bei Lašinių piliakalnį. Tiek gražių ir neatrastų vietų turime čia pat, Kauno miesto pašonėje.

Daugiau informacijos apie „Miško natas“ rasite čia.

428 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – kaunietė I. Tamulienė

Ar tikrai atnaujinus tiesioginį Vilnius–Kaunas traukinių maršrutą verta pamiršti keliones autobusais?

Sunkiai pradėjęs „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje parodė savo tikrąjį veidą ir laimėjo rungtynes

Kauno pareigūnai didina pajėgas prie Kauno „Žalgirio“ arenos: norime renginio be pažeidimų

Kauno rajone į gyvenamojo namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo du žmonės

Narkomanų problemas sprendžia „vartojimo kambariai“: ar reikia tokių Kaune?

Kauniečių dizainerių idėjos pelnė tarptautinės architektų komisijos pripažinimą

Savaitgalį vykdyto reido metu nepilnamečiui jau devintą kartą išrašyta bauda noro vairuoti nesustabdė

98-osios sukakties proga Nacionaliniame M. K. Čiurliono muziejuje - išskirtinė paroda

Sekmadienį atnaujinami traukinių tvarkaraščiai tarp Vilniaus ir Kauno