Į Kauno marių regioninį parką – ragauti liepų žiedų tiramisu ir stebėti stirnų

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tik 15 minučių iš Savanorių prospekto Kaune, arba 40 minučių iš Savanorių prospekto Vilniuje – per tiek laiko galima atsidurti visiškoje Kauno marių regioninį parką įrėminančio miško ramybėje. Čia, viename gražiausių pakaunės miškų, netoli Rumšiškių, kuriasi visiška XXI amžiaus idilė – gamtos prieglobsčio ir žmogaus kurtų šedevrų dermė – poilsio oazė, pavadinimu „Miško natos“.

Romantiška vakarienė miške

Ar kada susimąstėte, kad jūsų penktadienio romantiška vakarienė skambant gyvai muzikai gali vykti ne triukšmingame miesto centre, o jaukaus miško apsuptyje? Visai tai – vos keliolika minučių nuo Kauno.

„Lietuvoje esame labai laimingi, nes turime galimybę kada panorėję pabėgti į čia pat esančią gamtą. Tik ne visada ją išnaudojam“, – šypsosi vilos–restorano „Miško natos“ kūrėjai ir kviečia pasižvalgyti po su didele meile gamtai kurtą kompleksą.

„Kiekviename žingsnyje stengiamės būti darnoje su aplinka. Pradedant su gamtos apsuptimi derančia architektūra ir net interjeru, baigiant ypatingu restorano meniu“, – pasakoja „Miško natų“ vadovė Rima Gelžinienė.

Krosnyje keptas varškės sūris ir pastarnokų blyneliai

„Miško natų“ restorano virtuvės idėja – ne tik nustebinti, bet ir išsaugoti kuo aukštesnę maisto kokybę. „Ruošdami patiekalus naudojame garsiausiuose pasaulio restoranuose vis labiau populairėjančią Sous-vide technologiją. Sous-vide prancūzų kalba reiškia „vakuume“. Taigi maistas apdorojamas vakuume ir daug žemesnėje nei įprasta temperatūroje. Tai leidžia išlaikyti natūralų produkto skonį bei maistingąsias medžiagas, išsaugoti produkto spalvą, išlaikyti sultingumą“, – pasakoja R. Gelžinienė.

Pats „Miško natų“ meniu taip pat įkvepia pažinti ir pajausti, įsiklausyti į natūralius skonius – nuo krosnyje kepto lietuviško varškės sūrio su pomidorais ir bazilikais iki lašišos kapotinio su pastarnokų blyneliais bei ožkos pieno sūriu, nuo patarškų krūtinėlės su cukinijomis iki liepų žiedų tiramisu.

Kauno marių regioninio parko žavesys

„Kauno marių regioninis parkas – daugeliui kauniečių pažįstamas, jis žavus savo nelygiu reljefu, kuris ne tik papuošia kraštovaizdį, bet net ir sulaiko didesnį vėją sukurdamos užuovėją“, – šypsosi R. Gelžinienė.

„Čia niekada nežinai, iš kur išlįs stirna, laukinis paukštis ar kitas gyvūnas. Čia visada tyras oras ir ošia miškas. Skamba miško natos“, – komplimentų negaili „Miško natų“ puoselėtoja Rima ir kviečia jų pasiklausyti ilgiau – viloje įrengi 5 ypač komfortiški kambariai. Čia ideali vieta pasibuvimui draugų rate, romantikos mėgėjams, ar ieškantiems jaukios vietos šeimos šventėms.

„Na, o mėgstantiems aktyvų poilsį – Kauno marių kaimynystė, irklentės ir kitos aktyvios pramogos“, – papildo R. Gelžinienė.

Restoraną – vilą „Miško natos“ galima aplankyti adresu Kapitoniškių kaimas 19, Kaišiadorių rajone.

Planuojantiems tobulą savaitgalį „Kas vyksta Kaune“ rekomenduoja tuo pačiu metu aplankyti ir vos už kelių kilometrų esančią Mergakalnio apžvalgos aikštelę bei Lašinių piliakalnį. Tiek gražių ir neatrastų vietų turime čia pat, Kauno miesto pašonėje.

Daugiau informacijos apie „Miško natas“ rasite čia.

428 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ieškomas orientacijos jausmą praradęs žmogus – pasisavino navigacijos sistemą

Išbandykite savo žinias – ar išlaikytumėte „Regitros“ teorijos egzaminą

Neįprasta kaunietės paroda: iš betono kurti papuošalai atkartoja Kauno klestėjimo laikotarpį

Merginą žiauriai sumušusio jurbarkiečio bausmė papiktino visuomenę: ruošia peticiją

Atostogas nutraukęs S. Skvernelis: tik A. Verygos informacija dėl koronaviruso bus teisinga

Dėl koronaviruso plečiamas rizikingų šalių sąrašas, ministerija kreipiasi į oro uostus ir avialinijas

„Achema“ ruošiasi ekstremaliai situacijai: suvažiavo ugniagesiai iš visos apskrities

Kaunas ir kiti didieji miestai papildomai dezinfekuoja viešąjį transportą

S. Malinauskas: visi, kas praneša apie koronaviruso atvejus Lietuvoje – meluoja

Koronavirusas artėja link Lietuvos: fiksuojami nauji atvejai Lenkijoje ir Estijoje (atnaujinta)