Kviečia paplūdimyje vasaroti kitaip: Kaune atidaryti du padaliniai | Kas vyksta Kaune

Kviečia paplūdimyje vasaroti kitaip: Kaune atidaryti du padaliniai

Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos nuotr.

Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia Kauno miesto Lampėdžių ir Panemunės paplūdimiuose poilsiaujančius žmones leisti laisvalaikį su knyga. Tai padaryti labai paprasta – leidinius galima skolintis iš bibliotekos įrengtų vasaros skaityklų.

Naujieną Kauno mieste – paplūdimio biblioteką – Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka pristatė praėjusią vasarą. Nors pernai orai poilsiautojų ir nelepino, tačiau tokia netradicinė iniciatyva sulaukė didžiulio susidomėjimo – žmonės užsukdavo ne tik paskaityti, tačiau ir pažaisti stalo žaidimų, dalyvauti kitose bibliotekos darbuotojų siūlomose veiklose.

Dėl to nuspręsta šią vasarą paplūdimio bibliotekos projektą tęsti jį dar labiau išplečiant – skaitytojus kviečia net dvi vasaros skaityklos.

Prie Lampėdžių karjero esančio „Sunny Beach Lounge Bar“ terasoje skaitykla esant geram orui veikia visomis dienomis, išskyrus sekmadienį, nuo 11 iki 18 val. Savaitgaliais planuojami ir renginiai – poilsiautojai galės ne tik skaityti knygas ir žurnalus, tačiau ir žaisti stalo bei lauko žaidimus, išmėginti virtualios realybės akinius.

Šios pramogos bus organizuojamos priklausomai nuo oro. Tikslesnė informacija apie renginius bus paskelbta bibliotekos „Facebook“ paskyroje.

Naujovė šiemet – vasaros skaitykla Panemunės paplūdimyje. Ji įkurta bendradarbiaujant su Panemunės šašlykine. Čia įrengtoje lentynoje šašlykinės darbo metu taip pat galima rasti knygų ir žurnalų, kuriuos kauniečiai galės skaityti leisdami laiką paplūdimyje. Esant blogam orui knygų ir žurnalų lentyną galima rasti Panemunės šašlykinės viduje.

Poilsiautojus pasitinka nauja skaitykla Panemunės paplūdimyje / Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos nuotr.

Paplūdimio bibliotekose perskaitytas knygas ir žurnalus žmonės raginami grąžinti, tačiau knygas galima ir mainyti – patikusią knygą galima pasiimti namo vietoje jos lentynoje palikus kitą.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA