Kaunietei pro akis nepraslydo klaida: „O gal čia nieko tokio?“

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pirmadienio popietę pasiekė skaitytojos laiškas su užfiksuotu vaizdu lauko informaciniame stende, kuriame didžiosiomis raidėmis įrašytame žodyje „akį rėžia“ rašybos klaida. „Gal geriau vaikus mokyklose mokyti gramatikos, o ne tekstų interpretacijos“, – kritikos negailėjo kaunietė.

Jos atsiųstoje nuotraukoje matomas įrašas, dalis jo skamba taip: „Kauno vandentieko ir nuotekų tinklų plėtra Šančių gyvenamajame rajone“. Antrajame didžiosiomis raidėmis tamsiai mėlyname stendo fone parašytame žodyje „vandentieko“, praleistas vadinamasis minkštumo ženklas – raidė „i“.

„Šiuo metu gyvenu Žemuosiuose Šančiuose. Vieną dieną pastebėjau šią iškabą su gramatine klaida ir pagalvojau, ar čia neatsakingumas, ar išsiblaškymas? Gal geriau vaikus mokyklose mokyti gramatikos, o ne tekstų interpretacijos? O gal čia nieko tokio?“, – retoriškai klausia portalo skaitytoja.

Klausiame kauniečių: o jums ar tenka pastebėti klaidas įvairaus pobūdžio iškabose? Pasidalinkite, kur teko tokių matyti?

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalijatės miesto aktualijomis, jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

35 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Priminė vairavimą lengvinančią sistemą: pagelbėti gali kelios smulkmenos

Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

LKL kovos: žalgiriečiai krepšinio aikštelėje varžovus iš Šiaulių „sumalė į miltus“

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis