Prie Kauno marių nuvykusi kaunietė buvo šokiruota

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio pavakarį į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietė. Atvykusi pasigrožėti prie vandens telkinio, moteris nufotografavo žadą atimančius, ne itin maloniai atrodančius vaizdus.

„Ar normalu, jog Kauno marių regioniniame parke krantus skalauja toks vanduo?“, – rašė skaitytoja, atsiuntusi užfiksuotą kraštovaizdį minėtoje vietoje. Fotografijose matyti žalsvas Kauno marių vanduo bei tokios pat spalvos nešvarumai, išplukdyti į pakrantę, sako ji.

Moters teigimu, aplink tvyro ir siaubingas kvapas, primenantis sugedusią žuvį. „Užsukome pasigrožėti vaizdu, bet kraštovaizdis šokiravo, o ką jau kalbėti apie kvapą, kurį uodžiant, pradeda pykinti“, – nemaloniai nuteikusiais įspūdžiais dalijasi kaunietė.

Primename, kad atšilus orams prasideda vadinamasis vandens „žydėjimas“. Dažniausiai toks reiškinys nutinka liepos-rugpjūčio mėnesiais. Vanduo „nusidažo“ žalsvai dėl dumblių, o toks reginys stebimas maždaug 2-3 savaites. Pasak specialistų, „žydintis“ vanduo gali būti pavojingas alergiškiems ar žaizdų ant kūno turintiems poilsiautojams bei vaikams maudynių metu.

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalijatės Kauno miesto ir jo apskrities aktualijomis. Jei norite pranešti naujieną, rašykite el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

104 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis

Kauniečius kvies stabtelėti: miesto centras skendės žvakių liepsnų jūroje

Skandalai Kaune tęsiasi: motina medikams iškvietė policiją, o šie – vaikų teises

Priėmusi darbo namuose pasiūlymą, kaunietė įkliuvo sukčiams: sulaikytas jaunas vyras

Kaunas jau ruošiasi Kalėdoms: nušvito miesto gatvės ir lankytinos vietos