Apiplėšimą matęs kaunietis ragina surasti piktadarius: viskas prasidėjo autobuse

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytojas, tikinantis, jog trečiadienį, birželio 20 dienos vakarą, tapo įvykdyto apiplėšimo liudininku. Pilietiškas kaunietis pasidalino įvykio detalėmis, kurias pavyko įsidėmėti, ir siūlo suvienyti jėgas atrandant piktadarius, pridariusius nuostolių ir, tikėtina, ne menkai įbauginusius nukentėjusią moterį.

„Trečiadienį apie 20:40 val. prie Kalniečių poliklinikos, stotelėje, Savanorių prospekte,  galimai buvo įvykdyta vagystė  – apiplėšimas. Trys vaikai, kurių amžius siekė maždaug 12-16 metų, tikėtina, išplėšė vidutinio amžiaus moteriai iš rankų telefoną ar kažką panašaus į šį prietaisą. Nemačiau, kaip tai įvyko, tik išvydau bėgančius vaikinus ir juos bandančią vytis moterį. Dar prieš visa tai šiems vaikams kalbantis autobuse nuskambėjo frazė: „… ir greitai bėgam“, – pasakojo portalo skaitytojas.

Pasak jo, minėti vaikai, kaip įtariama, prieš įvykdydami apsiplėšimą, važiavo 41 maršruto autobusu, kurio nr. 795, sako kaunietis.

„Galbūt jų veidus užfiksavo kamera, esanti autobuse ir, jei iš tiesų buvo įvykdytas nusikaltimas, ši informacija padėtų“, – viliasi pašnekovas.

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalinatės aktualijomis, pastebėtomis mieste. Jei norite pranešti naujieną, rašytkite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: naktį Vilijampolėje liepsnojo prabangus automobilis

Dėl vasaros ar žiemos laiko Lietuvoje įvedimo tarsis ir su kaimyninėmis šalimis

Judriausiame pasaulyje JAV oro uoste papuošta lietuviškumą puoselėjanti kalėdinė eglutė

Priminė vairavimą lengvinančią sistemą: pagelbėti gali kelios smulkmenos

Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

LKL kovos: žalgiriečiai krepšinio aikštelėje varžovus iš Šiaulių „sumalė į miltus“

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)