VTEK: šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai laiku nedeklaravo interesų

Asociatyvi / Archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai nedeklaravo interesų ir pažeidė įstatymą, trečiadienį vienbalsiai nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Kaip pranešė VTEK, „Kauno energijos“ valdyboje dirbę Ramūnas Paškevičius ir Algimantas Stasys Anužis, Laboratorinių bandymų centro valdybos nariai Gediminas Antanas Kunčinas ir Vytautas Juodagalvis, taip pat „Kauno aikštelės“ valdybos nariai Rosvydas Marcinkevičius ir Virginijus Visockas pažeidė įstatymo reikalavimą nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimų metu nustatyta, kad minėtieji bendrovių valdybų nariai privačius interesus deklaravo praleisdami nustatytą terminą.

VTEK rekomenduoja „Kauno energijai“, Laboratorinių bandymų centrui bei „Kauno aikštelei“ užtikrinti, kad naujai skiriami valdybos nariai būtų nedelsiant informuojami apie jiems taikomą pareigą deklaruoti privačius interesus.

Šių metų sausį įsigaliojus įstatymų pakeitimams, privačių interesų deklaracijas taip pat turi teikti ir valdybų nariai valstybės ar savivaldybių įmonėse, o taip pat stebėtojų tarybų bei valdybų nariai akcinėse bendrovėse ir uždarosiose akcinėse bendrovėse, kurių akcijos, suteikiančios daugiau kaip pusę balsų visuotiniame akcininkų susirinkime, nuosavybės teise priklauso valstybei ar savivaldybei.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

„Pasipylė“ avarijos – centre spūstys, merginai prireikė medikų pagalbos

Dėl masinės avarijos du vairuotojai išvežti į gydymo įstaigą

Į Kauną ateina tikra žiema

Pasakos kūrėjams Raudondvaryje įteiktos padėkos ir dovanos (foto)

Tenka stovėti spūstyje – „užkeiktoje“ vietoje avarija

Kaune suspindo kalėdinės eglutės, papuoštos norais: išpildys visus

Šventiniu laikotarpiu veiklų netruks: nuo spektaklių iki pašėlusių koncertų

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – penkios kaunietės

Išskyrė, kurios kalėdinės dovanos jau yra populiariausios

Kandidatai į prezidentus: nors kai kurių skaičiai gerėja, kelią skinasi du lyderiai