Bekontaktė automobilių plovykla „H2AUTO” kviečia tapti švariausiais mieste – Kas vyksta Kaune

Bekontaktė automobilių plovykla „H2AUTO” kviečia tapti švariausiais mieste

Organizatorių nuotr.

Kaip ir tvarkingi namai, taip iš švarus, blizgantis automobilis kelią nuotaiką bei pasitikėjimą savimi. Bekontaktė plovykla „H2AUTO”, sukūrusi patogią automobilio plovimo ir papildomo valymo sistemą ir toliau skatina kauniečius puoštis bei skelbia konkursą, kurio metu visos „H2AUTO” kortelės pirktos Kaune arba nuolatos naudojamos Kauno teritorijoje pretenduoja tapti laimingomis ir pasipildyti 50 Eur suma kitiems plovimams.

Nuolatos stebina klientus

„Automobilyje praleidžiame labai daug laiko – darosi vis svarbiau, kaip jame jaučiamės. Būtent todėl ir stengėmės sukurti sistemą, kuri nepatogų automobilo tvarkymą paverstų į malonų, reguliarų ritualą: atvažiuoji, nusiplauni, išsisiurbi, išsiblizgini paviršius šluostėmis ir netgi garantuoji ilgesnę švarą antibakteriniais purškikliais. Norime paskatinti klientus šį ritualą paversti maloniu įpročiu, todėl nuolatos galvojame, kaip pakviesti juos sugrįžti bei įvertinti lojalumą – šį kartą jį vertiname kas savaitę vienam laimingajam padovanodami nemokamų plovimų už 50 Eur”, – pasakoja „H2AUTO“ pardavimų ir rinkodaros vadovė E. Skruibienė.

Už 50 Eur – iki 50 plovimų

Patogi ir lanksti sistema (esant tinkamoms oro sąlygoms) leidžia automobilį nuplauti net ir už 1 Eur. „Tai reiškia, kad laimėję 50 Eur sumą plovimams, automobilį galėsite plauti iki 50 kartų, o tai – kone visas plovimo sezonas”, – pasakoja E. Skruibienė. „Neišnaudojus plovimų, jie niekur nedings: visos lėšos lieka kortelėje, kurią galite naudoti plovyklose net 14-oje Lietuvos miestų, o Kaune – trijose plovyklose visus metus bet kurioms paslaugoms – nuo automobilio plovimo penkiais etapais iki papildomų paslaugų: langų skysčio papildymo, patogaus kilimėlių valymo bei dezinfekavimo, vidaus siurbimo ir dezinfekavimo, langų bei salono valymo specialiomis šluostėmis.

Viena kortelė – daugiau paslaugų

H2auto kortelė skirta nugalėti visiems transporto priemonių nešvarumams. Labai patogu, kai gali ne tik nusiplauti automobilį, bet ir išsiurbti vidaus nešvarumus, išsivalyti langus, prisipilyti langų skysčio. Pasipildžius vieną kortelę, gali naudoti ją visoms plovyklos teikiamoms paslaugoms. „Nebijokite kortelėje laikyti didesnių sumų – kiekvienas jūsų veiksmas yra fiksuojamas sistemoje, todėl, esant reikalui, galime grąžinti pinigus, blokuoti pamestą kortelę ar perkelti sumą į naują. Visose plovyklose „H2AUTO” , papildote, kiek norite ir išleidžiate iš jos taip pat tiksliai tiek, kiek norite – nereikia ieškoti monetų, žetonų ar laukti, kol pasibaigs laikas, jei įmetėte per daug monetų”, – pasakoja E. Skruibienė.

Daugiau informcijos apie konkursą rasite čia>>>

“H2auto” plovyklos Kaune: Šiaurės pr. 2 , Veiverių g. 119, Baltų pr.49M.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.