Kaunas švenčia: „Žalgiris“ kartu su J. Valančiūnu traukė pergalės dainas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai aštuntą kartą iš eilės ir dvidešimtą kartą istorijoje tapo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) nugalėtojais. Tradiciškai, komanda susitiko su gerbėjais, norėdami padėkoti jiems už nuoširdų palaikymą viso sezono metu.

Po rungtynių žalgiriečiai susitiko su sirgaliais šalia arenos. Netilo skanduotės, o Šarūnas Jasikevičius bei Paulius Jankūnas traukė pergalės dainas, duetu uždainuodami legendinės „Žemyn upe“ posmelį, garsiai šaukdami – „Kaunas – Lietuvos širdis“.

Stovėdamas ant improvizuotos scenos, komandos vyriausiasis treneris šmaikštavo, kad priešais minią stovi naujieji „Žalgirio“ žaidėjai – Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis, kurie abu šventė su Kauno komanda. J. Valančiūnas buvo pasipuošęs pergalės įamžinimui skirtais marškinėliais, o D. Sabonis išsitraukė savo senuosius „Žalgirio“ marškinėlius.

Tiesa, Artūras Milaknis paklausė J. Valančiūno, ar jis planuoja karjerą baigti „Žalgiryje“, tačiau vidurio puolėjas nuo tiesaus atsakymo išsisuko.

Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ užbaigė „Betsafe LKL“ finalo seriją 4:1, kovingųjų Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų dvasią palaužę rezultatu 80:70.

Ši pergalė pažymi net pora jubiliejinių skaičių komandos istorijoje – „Žalgiris“ finalo seriją žaidė jau 25-ąjį, o čempionų titulą įsirašo 20-ąjį kartą. Finalo serijos Kauno komanda nepralaimi nuo 2011-ųjų.

LKL finalo seriją laimėjęs „Žalgiris“ vilniečiams nusileido tik vieną kartą (82:73). Visos kitos finalo serijos rungtynės baigėsi kauniečių pergalėmis (96:83; 90:80; 82:78; 80:70).

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug

Teisingumo ministerija siūlo kaip kardomąją priemonę dažniau skirti piniginį užstatą

Važiuojant link Drąseikių - 3 automobilių avarija

A. Užkalnis vėl apsilankė Kaune: išbandė dar vieną japonų restoraną

Zapyškio „Stuboje“ nuolat verda veiksmas

Atsako advokatė: paaiškėjo, kad auginau kito vyro vaiką – ar turiu teisę į turtinės ir moralinės žalos atlyginimą?

Kauno apskrityje - vėl didžiausias naujų COVID-19 užsikrėtimų skaičius