Kaunas švenčia: „Žalgiris“ kartu su J. Valančiūnu traukė pergalės dainas – Kas vyksta Kaune

Kaunas švenčia: „Žalgiris“ kartu su J. Valančiūnu traukė pergalės dainas

R. Tenio nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai aštuntą kartą iš eilės ir dvidešimtą kartą istorijoje tapo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) nugalėtojais. Tradiciškai, komanda susitiko su gerbėjais, norėdami padėkoti jiems už nuoširdų palaikymą viso sezono metu.

Po rungtynių žalgiriečiai susitiko su sirgaliais šalia arenos. Netilo skanduotės, o Šarūnas Jasikevičius bei Paulius Jankūnas traukė pergalės dainas, duetu uždainuodami legendinės „Žemyn upe“ posmelį, garsiai šaukdami – „Kaunas – Lietuvos širdis“.

Stovėdamas ant improvizuotos scenos, komandos vyriausiasis treneris šmaikštavo, kad priešais minią stovi naujieji „Žalgirio“ žaidėjai – Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis, kurie abu šventė su Kauno komanda. J. Valančiūnas buvo pasipuošęs pergalės įamžinimui skirtais marškinėliais, o D. Sabonis išsitraukė savo senuosius „Žalgirio“ marškinėlius.

Tiesa, Artūras Milaknis paklausė J. Valančiūno, ar jis planuoja karjerą baigti „Žalgiryje“, tačiau vidurio puolėjas nuo tiesaus atsakymo išsisuko.

Pirmadienio vakarą Kauno „Žalgiris“ užbaigė „Betsafe LKL“ finalo seriją 4:1, kovingųjų Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkų dvasią palaužę rezultatu 80:70.

Ši pergalė pažymi net pora jubiliejinių skaičių komandos istorijoje – „Žalgiris“ finalo seriją žaidė jau 25-ąjį, o čempionų titulą įsirašo 20-ąjį kartą. Finalo serijos Kauno komanda nepralaimi nuo 2011-ųjų.

LKL finalo seriją laimėjęs „Žalgiris“ vilniečiams nusileido tik vieną kartą (82:73). Visos kitos finalo serijos rungtynės baigėsi kauniečių pergalėmis (96:83; 90:80; 82:78; 80:70).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.