Pirkinių centras „Savas“ keičia savo įvaizdį – Kas vyksta Kaune

Pirkinių centras „Savas“ keičia savo įvaizdį

Organizatorių nuotr.

Pirkinių centras „Savas“, kurį valdo investicijų į nekilnojamojo turto projektus bendrovė „Hanner“, rinkoje skaičiuoja jau keturioliktus metus. Pastaruoju metu jis taip pat sulaukia nemažai pokyčių. Neseniai duris atvėrė keletas naujų parduotuvių, sulaukusių didelio kauniečių susidomėjimo.

Naujas įvaizdis

Pasikeitė „Savas“ reklaminės iškabos – keičiasi pats SAVAS logotipas. „Norime būti patrauklesni, labiau suprantami, artimesni saviems lankytojams, modernesni. Manome, kad turime reaguoti į rinkos pokyčius, pamažu keistis“, – sako pirkinių centro „Savas“ vadovė Aušra Lapinskienė.

Netrukus rekonstrukcijų bei atnaujinimo turėtų sulaukti ir „Savame“ įsikūrusios kavinės, kai kurios tinklinės parduotuvės. Remiantis specialistų nuomone, naujas logotipas simbolizuoja vientisumą, paprastumą, harmoniją ir šiuolaikiškumą.

„Naujasis pirkinių centro „Savas“ logotipas įkūnys tai, ką stengiamės duoti visiems PC „Savas“ lankytojams: nuoširdumą, atvirumą, teigiamą požiūrį, teigiamus pokyčius“, – mintimis dalinasi A. Lapinskienė.

Keičiamas pirkinių centro logotipas

„Kiekviename gyvenimo etape ateina laikas pokyčiams, didesniems ar mažesniems. Taip ir su prekės ženklu – pakeitimai neleidžia jam pasenti ir tapti senamadišku. Nors dideli pokyčiai dažnai iššaukia priešišką reakciją, nedideli leidžia judėti į priekį ir būti moderniems, – teigia „Juni.lt“ vadovas Teodoras Poškus.

– Dažniausiai kompanijos vengia keisti logotipus, kadangi tai susiję su dideliais kaštais, užima daug laiko, reikalauja nemažai pastangų norint pripratinti publiką prie atsinaujinusio įvaizdžio. Tačiau viską teisingai iki smulkmenų suplanavus, suformulavus teisingą priežastį ir prasmę pokyčiams, tai veda tik pirmyn, kompanija tampa modernesne ir patrauklesne. Puiku, jeigu tai sutampa ir su pačios kompanijos vidiniais pokyčiais, produkto ar paslaugos tobulinimu.“

„Juni.lt“ vadovo teigimu, logotipas turi būti aiškus ir greitai suvokiamas. Kai informacijos tiek daug, o laiko tiek mažai, blogas logotipas bus tas, kuris privers klientą ilgai jį tyrinėti ir bandyti suprasti, kas ten yra. Be visa ko, logotipas privalo atspindėti įmonės veiklą, idėją bei viziją. Naudojamas šriftas, spalvos bei simbolika išreiškia kontaktą su savo klientais ir išskirtinumą.

Tikėkimės, kad pokyčiai bus teigiamai įvertinti pirkinių centro „Savas“ lankytojų, o pastangos keistis, tapti geresniais, jiems patiks.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.