Noreikiškėse nuo kelio nulėkė naujutėlaitis „BMW“ (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą Kauno rajone ant važiuojamosios dangos vairuotojas neišlaikė galingo „BMW“. Transporto priemonė atsidūrė šalikelės griovyje.

Apie incidentą pirmiausia informavo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai. Nuo kelio Šiltnamių gatvėje, Noreikiškėse, nuvažiavusį automobilį maždaug 8.35 val. pastebėjo pro šalį vykęs kaunietis.

Jo žiniomis, vairuotojas posūkyje nesuvaldė mašinos, kuri išslydo į priešpriešinio eismo juostą ir baigė kelionę griovyje. Pagal reklaminius lipdukus skaitytojas spėjo, kad galingas automobilis ką tik iš atstovybės, galbūt dar priklausantis įmonei.

Vyro teigimu, tai visiškai naujas sportinis „BMW M2“. Šiuose pačiuose galingiausiuose 2 serijos „BMW“ sukasi 3 l darbinio tūrio šešių cilindrų benzininiai agregatai, priklausomai nuo modifikacijos išvystantys 370 arba 410 AG. Prasukti ratams ir neplanuotai išbandyti bekelę – per akis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas patvirtino, kad 8.08 val. gautas pranešimas apie nuo kelio nuvažiavusį „BMW“. Eismo įvykį įformino pareigūnai. Vairuotojas buvo blaivus, sužeistų žmonių taip pat nėra.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su oficialios „BMW“ atstovybės Kaune „Krasta Auto“ komunikacijos vadove Rasa Skunčikiene, ji tikino, kad automobilis nepriklauso bendrovei ir avarijos metu nebuvo vykdomas būtent šios atstovybės bandomasis važiavimas.

Papildyta

„BMW“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas „Kas vyksta Kaune“ atsiųstame komentare taip pat tvirtino, kad į eismo įvykį patekęs automobilis nėra „Krasta Auto“ nuosavybė – į Lietuvą kartu su dar keliais modeliais importuotojo buvo atgabentas laikinam naudojimui, pristatyti klientams.

„Svarbiausia, kad automobilio vairuotojas nenukentėjo, o apgadinimų mastą artimiausiu metu įvertins jį apžiūrėję ekspertai. Nepalankios eismo sąlygos – šį rytą Kaune lijo – kartais koją pakiša net didelę patirtį turintiems profesionalams“, – teigė M. Daujotas.

89 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš savo įkurto žurnalo pasitraukusi A. Jagelavičiūtė sukasi naujame amplua – kvietė į vakarėlį

Viešumą išvydo peticija: reikalauja nutraukti tarnybų smurtą prieš vaikus ir šeimas

Kauniečių šeimos išgyvenamos dramos vingiai – klydo ir institucijos

Popiežiaus vizito Lietuvoje atgarsiai – kiek kainavo priimti šventąjį tėvą?

Avarija centre: sužeistam žmogui prireikė medicininės pagalbos

„Kauno vandenų“ vadovams ir verslininkams - milžiniškos baudos

„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Iš kauniečių šeimos išplėštų vaikų drama tęsiasi: specialistai nenorom išklausė tėvo

Po atviru dangumi paliktu prabangiu automobiliu susidomėjo vagys: išlupo „akis“

Sekmadienį Žalgirio areną drebins beveik 200 prekės ženklų