Noreikiškėse nuo kelio nulėkė naujutėlaitis „BMW“ (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą Kauno rajone ant važiuojamosios dangos vairuotojas neišlaikė galingo „BMW“. Transporto priemonė atsidūrė šalikelės griovyje.

Apie incidentą pirmiausia informavo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai. Nuo kelio Šiltnamių gatvėje, Noreikiškėse, nuvažiavusį automobilį maždaug 8.35 val. pastebėjo pro šalį vykęs kaunietis.

Jo žiniomis, vairuotojas posūkyje nesuvaldė mašinos, kuri išslydo į priešpriešinio eismo juostą ir baigė kelionę griovyje. Pagal reklaminius lipdukus skaitytojas spėjo, kad galingas automobilis ką tik iš atstovybės, galbūt dar priklausantis įmonei.

Vyro teigimu, tai visiškai naujas sportinis „BMW M2“. Šiuose pačiuose galingiausiuose 2 serijos „BMW“ sukasi 3 l darbinio tūrio šešių cilindrų benzininiai agregatai, priklausomai nuo modifikacijos išvystantys 370 arba 410 AG. Prasukti ratams ir neplanuotai išbandyti bekelę – per akis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas patvirtino, kad 8.08 val. gautas pranešimas apie nuo kelio nuvažiavusį „BMW“. Eismo įvykį įformino pareigūnai. Vairuotojas buvo blaivus, sužeistų žmonių taip pat nėra.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su oficialios „BMW“ atstovybės Kaune „Krasta Auto“ komunikacijos vadove Rasa Skunčikiene, ji tikino, kad automobilis nepriklauso bendrovei ir avarijos metu nebuvo vykdomas būtent šios atstovybės bandomasis važiavimas.

Papildyta

„BMW“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas „Kas vyksta Kaune“ atsiųstame komentare taip pat tvirtino, kad į eismo įvykį patekęs automobilis nėra „Krasta Auto“ nuosavybė – į Lietuvą kartu su dar keliais modeliais importuotojo buvo atgabentas laikinam naudojimui, pristatyti klientams.

„Svarbiausia, kad automobilio vairuotojas nenukentėjo, o apgadinimų mastą artimiausiu metu įvertins jį apžiūrėję ekspertai. Nepalankios eismo sąlygos – šį rytą Kaune lijo – kartais koją pakiša net didelę patirtį turintiems profesionalams“, – teigė M. Daujotas.

89 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žinomuose festivaliuose - tikra narkotikų puota

Vakar iškritęs lietus tik pradžia – atkeliauja 4 kartus stipresnės liūtys

Prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungė vienas geriausių Lietuvos futbolininkų

Į smurto skandalą įklimpusi septynių vaikų mama: prašau mane išteisinti

Apie socialinę verslo atsakomybę ir galimybes Lietuvos moksleiviams

Pabėgioti išsiruošęs kaunietis sulaikė neblaivią vairuotoją

Savaitgalį atidaromas dar vienas atnaujintas Kauno parkas

Oficialu: nuo kitų metų turėsime viena nedarbo diena daugiau

Įspėjimas kauniečiams: dviejuose paplūdimiuose maudytis draudžiama

Antras R. Mikutavičiaus žudiko bandymas - nesėkmingas