Siaubingas susidūrimas „Via Baltica“ – automobilis visiškai sumaitotas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Link Kauno magistraliniais keliais važiuojantiems vairuotojams sekmadienis itin nesėkmingas. „Via Baltica“ kelyje popiet susidūrė krovininis ir lengvasis automobiliai. Ugniagesiai pranešė, kad taip pat buvo sužalotas suaugęs žmogus ir mažametis vaikas.

Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, apie 14.44 val. buvo gautas pranešimas, kad kelyje Marijampolė-Kaunas susidūrė krovininis ir lengvasis automobiliai.

Pro šalį vykę vairuotojai tikslino, kad nelaimė įvyko magistralėje E67, netoli Sasnavos. Liudininkų teigimu, lengvoji mašina buvo visiškai sudaužyta, stogas priekyje dešinėje ir gale tiesiog priplotas. Prašalaičiai būgštavo, ar toks smūgis automobiliu vykusiems žmonėms nebuvo mirtinas.

Visgi avarijoje niekas nežuvo. Pirminiais duomenimis, medikų pagalbos prireikė suaugusiajam ir mažamečiui vaikui. Portale lrytas.lt skelbiama, kad per susidūrimą nukentėjo lengvuoju automobiliu važiavę Estijos piliečiai.

Dėl incidento buvo apsunkintas transporto srautas Kauno link, ties avarijos vieta eismas sustabdytas pusvalandžiui. Po 15 val. eismas atnaujintas viena juosta.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad magistralėje Klaipėda-Kaunas tokiu pačiu metu taip pat susidūrė krovininis ir lengvasis automobiliai. Preliminariais duomenimis, buvo sužalotas suaugęs žmogus ir mažametis, kiek vėliau ten pat nukentėjo dar ir motociklininkas.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia