Kaune jau turėję leistis skaitytojai piktinasi: kodėl apie tokius dalykus neįspėja iš anksto? (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kaune jau turėję leistis skaitytojai piktinasi: kodėl apie tokius dalykus neįspėja iš anksto? (papildyta)

Skaitytojos nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ redakciją šeštadienio popietę pasiekė pasipiktinimo šūksniai tiesiai iš lėktuvo Kopenhagoje. 14.35 val. Kaune turėjęs leistis „Ryanair“ oro linijų lėktuvas dar nė nepakilo, o keleiviai daugiau kaip valandą priversti laukti salone.

Su portalo žurnalistai susisiekusi moteris sakė, kad lėktuvas Danijos sostinę palikti turėjo jau 12.10 val. (13.10 val. Lietuvos laiku). Tačiau į saloną įleistiems keleiviams netikėtai teko laukti valandą ir reikės kiurksoti dar tiek pat.

Valandą pralaukę lėktuve, žmonės vis dar buvo Kopenhagoje / Skaitytojos nuotr.

Orlaivio kapitonas, skaitytojos teigimu, žmonėms pranešė, kad leistis Kauno oro uoste neįmanoma, nes čia vyksta karinės pratybos – dėl to skrydžiui pasiruošęs „Ryanair“ lėktuvas užstrigo Kopenhagoje, realiausi, kad jis pakils 15 val. Lietuvos laiku.

„Ar tokius dalykus išvis galima daryti nepranešus iš anksto… Jeigu NATO ar vietinės pajėgos daro pratybas – kodėl to iš anksto nesuderina su avialinijomis? Ir kas atsakingas už žmonių laiką?“ – širdo moteris.

„Kas vyksta Kaune“ Lietuvos oro uostų atstovė Agnė Mažeikytė sakė, kad jeigu vyksta kokios nors pratybos, informaciją apie jas turėtų suteikti Krašto apsaugos ministerija.

Visgi bendruoju Kauno oro uosto informacijos telefonu „Kas vyksta Kaune“ pavyko sužinoti, kad pačiame oro uoste jokios karinės pratybos neorganizuojamos.

Konsultantės teigimu, „Ryanair“ lėktuvas vėlavo atskristi į Kopenhagą iš Londono ir dėl to grafikas galėjo pasislinkti, tačiau kliūčių jam tūpti Kaune nėra, oro uostas pasiruošęs priimti lėktuvą.

Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo viešųjų ryšių karininkas kpt. Tomas Pakalniškis „Kas vyksta Kaune“ žurnalistus patikino, kad nei oro uoste, nei aplink jį karių judėjimo nėra.

Kariuomenės atstovo teigimu, civilinės aviacijos trikdymų dėl šiuo metu šalyje vykstančių didelio masto karinių pratybų „Kardo kirtis“ („Saber Strike 2018“) apskritai nenumatyta. Iš to belieka spręsti, kad dėl vėlavimo kaltos pačios oro linijos.

Papildyta

Apie 16 val. skaitytoja informavo, kad lėktuvas, vėluodamas apie pusantros valandos, nusileido Kauno oro uoste. Ten surikiuoti į karinius panašūs orlaiviai ją privertė suabejoti, ar oro uosto ir kariuomenės pateikta informacija buvo teisinga.

Nusileidusi Kaune, oro uoste moteris užfiksavo tam tikrą karių aktyvumą / Skaitytojos nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Be to, keleivė pabrėžė, kad „Ryanair“ nuo grafiko neatsiliko, keleiviai į lėktuvą buvo sulaipinti laiku – 10 min. prieš išvykimą, o tada prasidėjo ilgas laukimas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA