Kaunietis neapsikentė: gatvės remonto darbai įkalino nuosavame kieme (papildyta)

Asociatyvi / Kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį miesto centre gyvenantis vyras papuolė į kiek neįprastą ir nemalonią situaciją. Į darbą susiruošęs kaunietis kelionės tikslo tiesiog negalėjo pasiekti, nes kelią užtvėrė iškastas griovys. Dar labiau nei netikėta kliūtis vyrą nustebino darbininkų bendravimo gebėjimai.

„Šiandien norėdamas išvažiuoti į darbą, susidūriau su netikėta problema. Gyvenu „Centro“ name, Donelaičio g. 81A – turime vienintelį įvažiavimą / išvažiavimą pro arką“, – pasakojo kaunietis.

Anot jo, pabandžius išvažiuoti, prasidėjo įdomumai – gatvę remontuojančios bendrovės „Autokausta“ darbininkas pasakė, jog reikės palaukti mažiausiai pusvalandį, nes pravažiuoti dėl iškasto griovio neįmanoma.

Paklausus, kodėl vienintelis įvažiavimas užstatytas būtent tada, kai žmonės važiuoja į darbus, vyras teigė sulaukęs šiurkštaus atsakymo: „važiuok per griovį, jei nori.“

„Nieko kito ir negali tikėtis iš riešuto dydžio smegenis turinčių darbuotojų, pamaniau. Paklausiau, ar bent kokias lentas atsinešė, kad greit patiestų ir žmonės galėtų išvažiuoti. Traktorių vairuojantis dar vienas „intelektualus“ individas tarė „debile, nematai, kad dirbam – netrukdyk“, – nemalonią akistatą nupasakojo skaitytojas.

Jis gailėjosi situacijos nefilmavęs, nors abejojo, ar tai ką nors būtų pakeitę – kauniečio manymu, bendrovei vis tiek nusispjauti. Palaukęs ne 30, kaip žadėta, o 45 minutes, jis į darbą nuvyko pavėlavęs.

Papildyta

Bendrovės statybos projektų vadovas Justinas Jasiulevičius „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare teigė, kad vykdant darbus „Autokausta“ atsižvelgia į daugelį aspektų.

„Autokausta“ ilgametė patirtis rodo, jog didžiausias pikas būna prieš darbo valandas bei po jų. Vykdant tokius darbus ne darbo valandomis, sukeliami dar didesni nepatogumai gyventojams dėl judėjimo, o ypač dėl triukšmo“, – aiškino J. Jasiulevičius.

Jo tvirtinimu, visais atvejais stengiamasi įsitikinti, kad tuo metu niekas nesiruošia važiuoti, tačiau ne visais atvejais tai yra įmanoma. „Iškilus šiai situacijai buvo pakoreguotas darbų eiliškumas tam kad žmogus galėtų kuo greičiau išvažiuoti. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus“, – sakė remontą atliekančios įmonės statybos projektų vadovas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia