Sutrikimai Garliavoje: įranga stojo ir parduotuvėse, ir namuose (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį po vidudienio tamsa netikėtai apsupo prekybos centro Garliavoje lankytojus – nutrūko elektros energijos tiekimas.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai apie 14 val. pranešė, kad Garliavos „Norfoje“ dingo elektra. Formaliai Jonučiuose, Kauno rajone, stovinčią parduotuvę apleido visi čia buvę klientai.

Skaitytojų žiniomis, elektros tiekimas galėjo dingti dėl nukirsto kabelio, o gedimas paveikė didelę dalį Garliavos – ne tik parduotuvę, bet ir gyvenamuosius namus. Anot skaitytojų, elektros gali nebūti maždaug dvi valandas.

Elektros tinklus eksploatuojančios bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) interaktyviame atjungimų žemėlapyje nurodoma, kad energijos tiekimas nutrūko dėl pažeistos oro linijos, o elektrą prarado apie 1700 klientų. Atnaujinti tiekimą planuojama 15.30 val.

Papildyta

ESO atstovas ryšiams su visuomene Valentas Neviera „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad gedimas elektros tinkluose užfiksuotas apie 13.30 val., o energijos tiekimas Garliavos gyventojams atnaujintas maždaug per valandą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia