Ligoninėje apsilankiusi kaunietė nustebo sužinojusi, kad šiandien – vasara

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio pavakarį į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi gerokai pyktelėjusi skaitytoja. Kaunietė, apsilankiusi ligoninės padalinyje liko stovėti už uždarų durų ir nustebo sužinojusi, kad šiandien – vasara.

„Prie Garliavos ligoninės rentgeno kabineto užrakintų durų atsiradau šiandien apie 16:30 val. Nors nurodyta darbo dienos trukmė 8-17 val. Suprantu, oras lepina šiluma, vaikams taip pat įvairios šventės. Tačiau, manau, kad prie pacientams skelbiamo darbo grafiko reikėtų bent parašyti informaciją, jog vieną ar kitą dieną bus dirbama trumpiau“, – sako moteris.

Rentgeno kabineto darbo laikas / Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.

Portalo skaitytoja teigia nuėjusi į minėtos ligoninės filialo, priklausančio Respublikinei Kauno ligoninei, registratūrą pasiteirauti, galbūt personalas pamiršto parašyti, kad kažkur išėjo anksčiau.

„Registratūroje man labai įsakmiu tonu paaiškino, kad rentgeno kabinetas šiandien dirba sutrumpintu vasaros laiku. Smalsu sužinoti, kuriuo? Nes iškabintame darbo grafike vis dar buvo nurodytos, mano nuomone, pavasario sezono darbo valandos. Nežinojau, jog gegužės 31 d. – vasara“, – kartėlio neslepė iš Akademijos miestelio į Garliavos ligoninę važiavusi kaunietė.

Ji tikina registratūros darbuotojų paprašiusi parodyti naująjį grafiką, tačiau šios esą pasakė jo neturinčios. „Man kyla klausimas, ar mes, pacientai, mokame atlyginimus gydytojams ir personalui tik už gražias akis? Jie nespasivargina pranešti, kodėl iš darbo vietos išeina pusvalandžiu anksčiau. Na, bent registratūros darbuotojai galėjo būti mandagesni“, – svarstė pašnekovė.

Moteris sako atvažiavusi atsiimti rentgeno nuotraukos, kuri jai nebuvo atiduota iš karto, praėjusią savaitę lankantis minėtoje įstaigoje, Garliavoje, nes esą atostogavo už tai atsakingas gydytojas. Todėl teko čia atvykti vėl.

„Tąkart man sakė, kad atsiimti rentgeno nuotrauką galiu šiokiadieniais, ligoninės darbo metu. Kai šiandien po nesėkmingo apsilankymo paskambinau į Respublikinės Kauno ligoninės registratūrą, man buvo paaiškinta, kad ten dirbantis personalas neturi žinių, kokiomis valandomis turi dirbti Garliavos ligoninės darbuotojai ir pasiūlė atvykti į jų įstaigą, jei reikia atlikti rentgeną ar suteikti kitą medicininę paslaugą. Tačiau, aš, juk nebeturiu net siuntimo pas gydytoją, palikau jį Garliavos filiale“, – pasakojo kaunietė.

Pasak Akademijos miestelyje gyvenančios skaitytojos, Garliavos ligoninė yra bene patogiausiu atstumu įsikūrusi gydymo įstaiga, todėl daugelis tenykčių gyventojų lankosi būtent ten. „Nežinau, ar šioje ligoninėje tikrai vasaros sezonu keičiasi darbo laikas. Atrodytų keista“, – stebėjosi ji.

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalinatės probleminiais klausimais, su kuriais susiduriate mieste ar jo apskrityje. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums kaunas@kasvyksta.lt.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia