Antradienio rytą Kauno vairuotojai strigo didelėse spūstyse – Kas vyksta Kaune

Antradienio rytą Kauno vairuotojai strigo didelėse spūstyse

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Darbą pasiekti laiku antradienį galėjo pavykti ne visiems kauniečiams. Socialiniuose tinkluose jie dalinasi informacija apie užkimštas pagrindines miesto gatves. Vos judančiu srautu skundėsi ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Panašu, kad problemos prasidėjo nuo pat ryto, prieš 8 val. Kauniečiai praneša, kad neįprastai kemšasi Nuokalnės gatvė nuo pat Varnių tilto iki Taikos ir Savanorių prospektų sankryžos ir toliau – čia vos juda visos trys juostos.

Kalbant apie tą pačią sankryžą, ne ką geresni reikalai ir Savanorių prospekte – kamštis nutįsęs iki pat K. Petrausko gatvės ir toliau.

Tuo tarpu Utenos gatvės ir Savanorių prospekto sankryža taip pat sustingusi, Utenos gatve srautas stoja jau nuo Sukilėlių prospekto. Anot gyventojų, čia eismas sutriko dėl kelio darbų.

Kauniečių, teigimu, už Savanorių ir Taikos prospektų sankirtos įvykę du techniniai eismo įvykiai, kurie riboja eismo pralaidumą. Visgi pagrindinė masyvaus kamščio Nuokalnės gatvėje priežastis tikriausiai – sutrikęs Taikos prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos šviesoforo darbas.

Skaitytojai praneša, kad raudonas signalas judantiems nuo Tvirtovės alėjos čia dega ilgiau ne turėtų, nespėja pravažiuoti normalus skaičius automobilių.

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ Eimo valdymo skyriaus viršininkas Žilvinas Sukackas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad užfiksuotas pranešimas apie galimą gedimą. Apie 8.50 val. įrenginio patikrinti ir, jeigu įmanoma, tuoj pat sutaisyti išsiųstas specialistas.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA