Antradienio rytą Kauno vairuotojai strigo didelėse spūstyse

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Darbą pasiekti laiku antradienį galėjo pavykti ne visiems kauniečiams. Socialiniuose tinkluose jie dalinasi informacija apie užkimštas pagrindines miesto gatves. Vos judančiu srautu skundėsi ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Panašu, kad problemos prasidėjo nuo pat ryto, prieš 8 val. Kauniečiai praneša, kad neįprastai kemšasi Nuokalnės gatvė nuo pat Varnių tilto iki Taikos ir Savanorių prospektų sankryžos ir toliau – čia vos juda visos trys juostos.

Kalbant apie tą pačią sankryžą, ne ką geresni reikalai ir Savanorių prospekte – kamštis nutįsęs iki pat K. Petrausko gatvės ir toliau.

Tuo tarpu Utenos gatvės ir Savanorių prospekto sankryža taip pat sustingusi, Utenos gatve srautas stoja jau nuo Sukilėlių prospekto. Anot gyventojų, čia eismas sutriko dėl kelio darbų.

Kauniečių, teigimu, už Savanorių ir Taikos prospektų sankirtos įvykę du techniniai eismo įvykiai, kurie riboja eismo pralaidumą. Visgi pagrindinė masyvaus kamščio Nuokalnės gatvėje priežastis tikriausiai – sutrikęs Taikos prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos šviesoforo darbas.

Skaitytojai praneša, kad raudonas signalas judantiems nuo Tvirtovės alėjos čia dega ilgiau ne turėtų, nespėja pravažiuoti normalus skaičius automobilių.

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ Eimo valdymo skyriaus viršininkas Žilvinas Sukackas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad užfiksuotas pranešimas apie galimą gedimą. Apie 8.50 val. įrenginio patikrinti ir, jeigu įmanoma, tuoj pat sutaisyti išsiųstas specialistas.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ieško būdų, kaip tradicinius amatus bei gaminius apsaugoti nuo išnykimo

Orai nedžiugins: atslenka tikras lietuviškas ruduo

Ant Kleboniškio tilto susidūrus automobiliams, vairuotojas išvežtas į ligoninę

Prezidentė Kaune pagerbė tremtinių ir politinių kalinių atminimą

Bomba toliau tiksi: Kaune nusipirko bananų su baisiais priedais

Svarbaus transporto mazgo prie pat Kauno laukia rekonstrukcija

Atsigulę į palatą Kauno klinikinėje ligoninėje, pakraupo: ar čia išvis galima gydyti vaikus?

Sparčiai augančioje Kauno dalyje - įžūli vagystė

„Žalgirio“ mače su turkais - teisėjų klaida, galėjusi nulemti rungtynių baigtį

„Ford“ atstovų pratybos kauniečiams: ką daryti netikėtai pasikeitus vairavimo sąlygoms