Skaitytojai nusivylę: atliekų suvertimui pasirinko vieno Kauno fortų teritoriją

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pavasarį, atšilus orams, daugeliui kyla noras apsišvarinti ir atnaujinti aplinką aplink save. Tiesa, gaila, jog kartais po tokių apsivalymų, atliekos, užuot keliavę į joms skirtus konteinerius arba atliekų tvarkymo aikšteles, atsiduria viešose erdvėse.

Būtent tokį poelgį Šilainiuose esančioje Kauno VIII-ojo forto teritorijoje užfiksavo viena skaitytoja – nuotraukas atsiuntusi moteris teigia, jog kažkas visai neseniai atsikratė kelių krepšių keramikinių plytelių duženų. Tiesa, kaunietė pastebi, kad šiukšlintojai bandė būti tvarkingi – atliekos sukrautos į krepšius.

„Labai liūdna, kad kol kas Linkuvos įtvirtinimai neturi įgulos. Čia – pati gražiausia panorama, matosi visas miestas. Žmonės čia ateina pasimėgauti ramybe – mačiau vakar merginą, kuri atėjo piešti, kažkada filosofijos diena vyko, bet kol nėra prižiūrinčių žmonių, koją ten kelia ir piktadariai…“ – pasakoja kaunietė.

Moteris taip pat pastebi, jog šiukšlės į forto teritoriją atneštos visai neseniai – dažnai po teritoriją mėgstanti pasivaikščioti skaitytoja teigia, jog apsilankymo prieš kelias savaites metu, sukrautų krepšių dar nebuvo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia