Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistus kreipėsi pyktelėjęs skaitytojas Rimas. Pasak jo, neseniai sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė nebeatveria gražaus vaizdo į Nemuną ir Panemunę. Ji užtvindyta šiukšlėmis.

„Savaitgalį aplankiau artimųjų kapą Senosiose Šančių kapinėse. Pasistačiau automobilį aikštelėje prie Nemuno. Ji neseniai buvo sutvarkyta – iškirsti krūmynai, išvalytos šiukšlės. Atsivėrė puikus vaizdas į Nemuną ir Panemunę. Prie kapinių tvoros pastatytas atliekų konteineris, o virš jo užrašas, kad teritorija stebima vaizdo kameromis. Tačiau atrodo, kad šis faktas nepastebimas – aikštelėje nepasitenkinimą kėlė naujos šiukšlės“, – neslėpė kaunietis.

Pasak jo, Kaune vis dar randasi niekadėjų, kuriems aplinkos švara ir tvarka nė motais. „Viduryje aikštelės išverstos buitinės atliekos. Nejaugi taip sunku buvo jas išversti į konteinerį, kuris stovi tik už kokių 10-ties metrų? O gal jas atvežė galvijas, kuris neturi jokio supratimo? O kameros? Gal jos yra užfiksavusios šį vandalizmo aktą?“, – teiraujasi portalo skaitytojas.

Rimo užfiksuotuose vaizduose matomi tuntai atliekų, išmėtytų skirtingose automobilių stovėjimo aikštelės vietose. Iš juodos spalvos šiukšlių maišų jos pabirę po aplinką ne tik ją teršia, bet, tikėtina, ir be jokios vertės užpildo vietos lopinėlius, kur galėtų stovėti automobiliai.

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalinatės tuo, ką pastebite mieste. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia