Ballų tėvas neriasi iš kailio – kaltina „Vytauto“ krepšininkus apsivogus | Kas vyksta Kaune

Ballų tėvas neriasi iš kailio – kaltina „Vytauto“ krepšininkus apsivogus

delfi.lt 2018/05/23 12:24
DELFI nuotr.

Kone prieš mėnesį Lietuvą su savo sūnumis palikęs Lavaras Ballas už Atlanto pažėrė kaltinimus Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkams. Pasak milijonieriaus, komandos vyresnieji žaidėjai taip pavydėjo jo atžaloms populiarumo, kad ėmė juos ir apvogė.

Anot skandalingosios Ballų šeimos galvos, jie „Vytauto“ drabužinėje pasigedo LaMelo vardinių sportinių batelių, kurie oficialioje „Big Baller Brand“ svetainėje kainuoja apie 400 JAV dolerių.

16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo „Vytauto“ marškinėlius nusivilko ir komandą paliko dar net nepasibaigus reguliariajam LKL sezonui. Paskutinis likęs Prienų-Birštono klubas (8 pergalės ir 28 pralaimėjimai) pagal reglamentą turėtų kristi į žemesnę lygą.

Ballų šeimyna pastaruoju metu visą dėmesį sutelkusi į NBA naujokų biržą birželio 21 dieną ir LiAngelo galimybes žaisti kartu su broliu Los Andžele. Duodamas interviu ESPN, LiAngelo vylėsi užsivilkti „Lakers“ komandos marškinėlius ir prisidėti prie savo brolio Lonzo.

Vis dėlto teigiama, kad vargu ar LiAngelo trumpa viešnagė Lietuvoje duos jam naudos NBA naujokų biržoje. Per 14 rungtynių LKL jis vidutiniškai pelnė 12,6 taško, atkovojo 2,9 kamuolio ir atliko 0,9 rezultatyvaus perdavimo. Tiesa, tritaškius LiAngelo metė 41,5 proc. taiklumu.

JAV žiniasklaidoje LaVaras Ballas nesibodėjo rėžti ir kitų skambių kalbų. Pavyzdžiui jis tvirtino, kad jo sūnūs anksčiau nei LeBronas Jamesas taps krepšinio milijardieriais.

Šiuo metu Rytų Konferencijos finale su Bostono „Celtics“ kovojantis Klivlando „Cavaliers“ lyderis turi turto už maždaug 400 mln. JAV dolerių ir NBA žaidžia jis 15 metų.

LaVaro vyriausiasis sūnus Lonzo šį sezoną tik debiutavo NBA lygoje – vilki Los Andželo „Lakers“ marškinėlius. Ballų šeimos galva netgi pasišaipė iš L. Jameso sutarties su „Nike“ iki gyvos galvos: „Pažiūrėkite. Tai yra niekas. Melo batai kainuoja 400 dolerių. Lonzo – 500. Jei jie parduos milijoną batų per metus ar dvejus, atiduosiu jiems visus tuos pinigus. 400 ar 500 milijonų jie užsidirbs. Lonzo, Gelo ir Melo bus pirmieji krepšinio milijardieriai.“

LaVaras tuščiai liežuvio nemala – planuoja išnaudoti nepaprastą „Big Baller Brand“ prekės ženklo populiarumą Kinijoje. usatoday.com primena, kad tas pats šaltinis, apskaičiavęs L. Jameso turtą, siekiantį 400 mln., pateikia ir LaVaro turto įvertinimą – 4 mln. JAV dolerių.

Milijonus uždirbti LaVaras Ballas planuoja ir duodamas startą naujai įkurtai JBA krepšinio lygai. Tiesa, bilietų kainomis į šios lygos rungtynes stebisi ir patys amerikiečiai – moksleivių lygio mačus norintys pažiūrėti sirgaliai turės pakloti panašią pinigų sumą kaip už NBA.

Mažiausios kainos į JBA rungtynes sukasi apie 35-40 JAV dolerių, o brangiausiai bilietą galima įsigyti už 100. Ir susitikimai vyks tikrai ne „Madison Square Garden“ arenoje.

Amerikiečių žiniasklaida sarkastiškai pastebi, kad jei Ballų prekės ženklo bateliai kainuoja 500 dolerių, tai nenuostabu, kad bus gerokai permokama ir už rungtynių bilietus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA