Pasakoja skaitytojai: darosi populiaru viešai vogti

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune- redakciją antradienio vakarą pasiekė pilietiškų skaitytojų pranešimas. Šie pastebėjo, jog darosi populiaru viešai savintis įvairias miesto gražinimui skirtas medžiagas – šįkart pasisavinti nuspręsta Kalniečių parke supiltą juodžemį.

Prisistatyti nepanorusi kaunietė portalo žurnalistams pasakojo, kad vaizdas, kai žmonės vagia juodžemį, pastebimas jau kurį laiką. „Gyvename prie pat rekonstruojamo Kalniečių parko, labai laukiame darbų pabaigos ir norime, jog viskas būtų gražiai pabaigta. O čia vos pripila juodžemio, jau kažkas su krepšeliais nešasi. Nebe pirmas kartas“, – teigia skaitytoja.

Kalniečių parko rekonstrukcijos darbai, planuoti baigti praėjusių metų gruodį, finišo tiesiąją žada pasiekti vasarą – liepos mėnesio pabaigoje. Daugiau informacijos apie parko rekonstrukciją skaitykite čia.

Praėjusią savaitę portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo ir dar vieną vagystę – kaunietis, jų teigimu, akivaizdžiai savinosi šaligatvio rekonstrukcijai skirtas trinkeles.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

77 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia