Draugiški Š. Jasikevičiaus ir V. Matijošaičio apsikabinimai: ką pakuždėjo merui į ausį?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio vakarą Kauno rotušės aikštėje vykstant iš Belgrado grįžusių Kauno „Žalgirio“ krepšininkų sutiktuvėms, kauniečiams pro akis nepraslydo draugiški miesto mero ir komandos vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus santykiai.

Trečiąją vietą į Kauną iš Eurolygos parvežusių žalgiriečių sutikimo iškilmėse netrūko pačių geriausių emocijų – šypsojosi ir džiaugėsi visi. Miesto meras Visvaldas Matijošaitis taip pat spinduliavo laime dėl kauniečių sėkmės Belgrade.

Tikriausiai retas „Žalgirio“ sirgalius, vakar stovėjęs minioje ir žvelgęs į savo komandos favoritus, nepastebėjo Kauno mero ir Š. Jasikevičiaus apsikabinimų ir kuždesių.

Dienraščio „Lietuvos rytas“ fotografas Modestas Patašius, užfiksavęs pastaruosius vaizdus ir patalpinęs juos savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, šmaikštavo rašydamas, jog tikriausiai abu vyrai aptarė Kauno „Žalgiriui“ skiriamo biudžeto klausimą.

„(Ne)visai rimtai: -Visvaldai, mums mažoka tų miesto skiriamų trijų limonų. -Bus, Šarai, bus…“, – prieraše prie fotografijų juokavo žinomas Kauno fotografas.

Vakar vykusių iškilmių metu miesto meras sakydamas kalbą paprašė Š. Jasikevičiaus pasilikti. Garsieji plakatai su užrašu „Šarai, pasilik“, pernai puikavęsi daugelyje Kauno vietų, šiemet įgavo žodinį pavidalą, nuskambėjusį tiesiai iš V. Matijošaičio lūpų klausant susirinkusiai miniai.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policijos ir greitosios ekipažai skubėjo padėti žmogui viešajame transporte

Chuliganiško vairavimo pasekmės – per plauką nuo nelaimės

Be dviejų lyderių žaidęs „Žalgiris“ visa galva pranoko „Dzūkiją“

S. Skvernelis atviras: Kauno rajone netrukus užvirs dideli darbai

V. Adamkui - ypatingas apdovanojimas iš JAV

Jonavos gatvėje perėjoje nublokštas žmogus

A. Tapiną nustebino sporto klubo atstovų bendravimas su klientais: „Norite būti storos ar gražios?“

Pardavėjams ruošia rimbą: „slapti pirkėjai“, blokuojamos svetainės ir didelės baudos

Dalis Kauno gyventojų antradienį liks be šilumos

Ištirta, kuriose Lietuvos savivaldybėse gyventi geriausia