Automobilį su narkotikais sustabdę pareigūnai kišenėse rado ir svetimų pinigų

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Gegužės 15 d. apie 16.00 val. Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK pareigūnai kartu su Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės mobilaus būrio pareigūnais, turėdami informacijos, jog automobiliu galimai gabenamos narkotinės medžiagas, tikrindami turimą informaciją, nurodytą automobilį sustabdė Kaune, Kernavės gatvėje.

Patikrinimus minėtą transporto priemonę ir jame važiavusius asmenis ( vyrą gim. 1988 m., vyrą gim. 1976 m. ir moterį gim. 1992 m.) buvo rasta galimai narkotinių medžiagų. Visiems trims asmenims pareikšti įtarimai.

Tęsiant ikiteisminį tyrimą gegužės 17 d. Apie 16.00 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai gavo pranešimą, jog Kaune, V. Krėvės pr., senyvo amžiaus moteris tapo telefoninių sukčių auka, iš jos kėsinamasi išvilioti 3000 eurų.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK pareigūnai neatidėliotinai sureagavo į gautą informaciją, dėl to, netoli senolės namų, buvo sulaikyta vakar policijos pareigūnams dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis įkliuvusi moteris, gimusi 1992 m. Pas moterį rankinėje buvo rasti ką tik iš senolės sukčiavimo būdu įgyti 3000 eurų. Merginai pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo.

Už nusikalstamą veiką asmenims gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų. Merginai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusas muša rekordus: per parą Lietuvoje – 138 nauji susirgimai

Minimali alga kitąmet galėtų siekti 642 eurus

Autentiškos tavernos įkūrėjas: „Lankytojai čia priimami kaip svetingumu garsėjančiuose gruzinų namuose“ (foto)

Kauno senamiestyje užsidaro buvę populiarūs barai ir restoranai

Šiluma dar niekur nesitrauks, bet į šalį vis drąsiau žengs lietus

Kauno „Žalgiris“ išvykoje negailestingai sutriuškino šeimininkus

„X erdvės“ sezonas Kauno miesto muziejuje pradedamas su Junior A

Pasinaudoti kompensacija įsigyjant paspirtukus ar dviračius spėjo ne visi

Į Kauną atvykę ministrai deklaravo planus tiesti naują geležinkelį ir magistralę

Prognozuoja, kad Kaune šilumos kaina bus mažiausia