Automobilį su narkotikais sustabdę pareigūnai kišenėse rado ir svetimų pinigų

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Gegužės 15 d. apie 16.00 val. Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK pareigūnai kartu su Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės mobilaus būrio pareigūnais, turėdami informacijos, jog automobiliu galimai gabenamos narkotinės medžiagas, tikrindami turimą informaciją, nurodytą automobilį sustabdė Kaune, Kernavės gatvėje.

Patikrinimus minėtą transporto priemonę ir jame važiavusius asmenis ( vyrą gim. 1988 m., vyrą gim. 1976 m. ir moterį gim. 1992 m.) buvo rasta galimai narkotinių medžiagų. Visiems trims asmenims pareikšti įtarimai.

Tęsiant ikiteisminį tyrimą gegužės 17 d. Apie 16.00 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai gavo pranešimą, jog Kaune, V. Krėvės pr., senyvo amžiaus moteris tapo telefoninių sukčių auka, iš jos kėsinamasi išvilioti 3000 eurų.

Kauno apskr. VPK Kauno m. Santakos PK pareigūnai neatidėliotinai sureagavo į gautą informaciją, dėl to, netoli senolės namų, buvo sulaikyta vakar policijos pareigūnams dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis įkliuvusi moteris, gimusi 1992 m. Pas moterį rankinėje buvo rasti ką tik iš senolės sukčiavimo būdu įgyti 3000 eurų. Merginai pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo.

Už nusikalstamą veiką asmenims gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų. Merginai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujas gatvės meno kūrinys Kaune neša ypatingą žinutę

Skaitytoja: dėl sutrikusios „Žiogo“ veiklos tenka mokėti papildomai

N. Venckienė apskundė jai skirtą suėmimą

Kaune registruojamas didžiausias sergamumas gripu

Apklausa parodė, ką vairuotojai mano apie žalių rodyklių panaikinimą

Smarkiai greitį viršijusiam „BMW“ vairuotojui teks pailsėti nuo vairavimo

Sveikatos apsaugos ministerija: receptinius vaistus bus galima įsigyti internetu

Šiandien Lietuvos danguje išvysite retą reiškinį – kitą kartą tai nutiks tik 2032 metais

Vilijampolės rajone ramybę drumstė pistoleto šūviai – sužalotas jaunas vyras

Gaisrą Alytuje gesinusiems ugniagesiams skirtos piniginės premijos