Fiksuoja skaitytojai: ar šiandien mašinas Kaune galima statyti bet kaip? – Kas vyksta Kaune

Fiksuoja skaitytojai: ar šiandien mašinas Kaune galima statyti bet kaip?

Skaitytojų nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Rodosi, kai kuriems Kauno vairuotojams šeštadienį Kelių eismo taisyklės negaliojo – automobilius jie statė kur panorėję. „Kas vyksta Kauneskaitytojai užfiksavo du įžūlius pažeidimus Dainavos ir Vilijampolės mikrorajonuose.

Viena situacija šeštadienį įamžinta Kovo 11-osios gatvėje – čia „Opel“ markės automobilis buvo „nutrenktas“ tiesiai ant pėsčiųjų praėjimo perėjos gale.

Galima įžiūrėti, kad horizontalusis kelio ženklinimas išduoda taką esant skirtą ir dviratininkams – tokioje vietoje palikti transporto priemonę taip pat draudžiama.

Kovo 11-osios gatvėje pastatytas „Opel“ / Skaitytojos nuotr.

„Taip pastatytus automobilius tenka matyti ne itin dažnai – čia jau įžūlumo viršūnė. Perėja ir taip gana avaringa, o šitaip palikta mašina avaringumą gali tik padidinti“, – svarstė nuotraukas atsiuntusi kaunietė.

Informavus, kad apie tokius pažeidimus patys gyventojai gali pranešti portale epolicija.lt, moteris patikino būtinai taip ir padarysianti.

Automobilių statymo Kaune ypatumų tema kiek vėliau persikėlė į Vilijampolės kiemus – siaurame Varnių g. 45 namo pravažiavime tiesiai po ženklu „Stovėti draudžiama“ palikta taip pat „Opel“ markės transporto priemonė.

„Iš pateiktų nuotraukų matyti, kad kai kurie mūsų šalies vairuotojai yra taip susireikšminę, jog visiškai nepaiso kelio ženklų. Jie čia buvo sustatyti ne šiaip sau – seno projektavimo kiemas toks mažas, kad jame prasilenkti tiesiog neįmanoma“, – tikino pažeidimą užfiksavęs skaitytojas.

Varnių gatvės kieme pastatytas „Opel“ / Skaitytojo nuotr.

Jis pridūrė, kad automobiliais užgriozdintas kiemas trukdytų reikalingą tašką pasiekti ir specialiųjų tarnybų transportui. Kaunietis pabrėžė, kad „Opelis“ buvo paliktas tikrai ne kelioms akimirkoms – dvi skaitytojo darytas nuotraukas skiria bent 15 min intervalas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad už kelio ženklo „Stovėti draudžiama“ nepaisymą ir automobilio statymą ant pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako šiems vairuotojams pagal Administracinių nusižengimų kodeksą grėstų bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA