Fiksuoja skaitytojai: ar šiandien mašinas Kaune galima statyti bet kaip?

Skaitytojų nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Rodosi, kai kuriems Kauno vairuotojams šeštadienį Kelių eismo taisyklės negaliojo – automobilius jie statė kur panorėję. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo du įžūlius pažeidimus Dainavos ir Vilijampolės mikrorajonuose.

Viena situacija šeštadienį įamžinta Kovo 11-osios gatvėje – čia „Opel“ markės automobilis buvo „nutrenktas“ tiesiai ant pėsčiųjų praėjimo perėjos gale.

Galima įžiūrėti, kad horizontalusis kelio ženklinimas išduoda taką esant skirtą ir dviratininkams – tokioje vietoje palikti transporto priemonę taip pat draudžiama.

Kovo 11-osios gatvėje pastatytas „Opel“ / Skaitytojos nuotr.

„Taip pastatytus automobilius tenka matyti ne itin dažnai – čia jau įžūlumo viršūnė. Perėja ir taip gana avaringa, o šitaip palikta mašina avaringumą gali tik padidinti“, – svarstė nuotraukas atsiuntusi kaunietė.

Informavus, kad apie tokius pažeidimus patys gyventojai gali pranešti portale epolicija.lt, moteris patikino būtinai taip ir padarysianti.

Automobilių statymo Kaune ypatumų tema kiek vėliau persikėlė į Vilijampolės kiemus – siaurame Varnių g. 45 namo pravažiavime tiesiai po ženklu „Stovėti draudžiama“ palikta taip pat „Opel“ markės transporto priemonė.

„Iš pateiktų nuotraukų matyti, kad kai kurie mūsų šalies vairuotojai yra taip susireikšminę, jog visiškai nepaiso kelio ženklų. Jie čia buvo sustatyti ne šiaip sau – seno projektavimo kiemas toks mažas, kad jame prasilenkti tiesiog neįmanoma“, – tikino pažeidimą užfiksavęs skaitytojas.

Varnių gatvės kieme pastatytas „Opel“ / Skaitytojo nuotr.

Jis pridūrė, kad automobiliais užgriozdintas kiemas trukdytų reikalingą tašką pasiekti ir specialiųjų tarnybų transportui. Kaunietis pabrėžė, kad „Opelis“ buvo paliktas tikrai ne kelioms akimirkoms – dvi skaitytojo darytas nuotraukas skiria bent 15 min intervalas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad už kelio ženklo „Stovėti draudžiama“ nepaisymą ir automobilio statymą ant pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako šiems vairuotojams pagal Administracinių nusižengimų kodeksą grėstų bauda nuo 30 iki 90 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

41 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Prasideda balsavimas iš anksto prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose

Partizanų gatvėje sukosi vagys: kišenėse ne tik pinigai

Kauno sporto halė užveria duris: pradedama milijoninės vertės rekonstrukcija

Finalinis akordas: paklausyti A. Mamontovo prie Kauno pilies susirinko tūkstantinė minia

Užprogramuota nelaimė: prie Aleksoto tilto apgadinti penki automobiliai

Per miesto gimtadienį kauniečių gausiai lankytoje Švč. Sakramento bažnyčioje pasigesta kelių daiktų

Kurorte ant Nemuno kranto prisišvartavo pirmas šį sezoną laivas iš Kauno

Pagalbos prašanti mama: neturi pinigų - mirk

Rinkimų štabo planus atskleidęs R. Karbauskis tikras, kad S. Skvernelis persigalvos

Kaunietis užfiksavo nemalonią situaciją šalia „Hyper Maximos“: tie žmonės labai kantrūs