„Saulėja“ SPA kauniečiams pristato pasaulines veido procedūrų lazeriu tendencijas

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietės visada garsėjo savo puikia išvaizda, o pats Kaunas – dėmesiu įvairioms sveikatingumo formoms. „Jau seniai koja kojon žengiame kartu su pasaulinėmis grožio ir sveikatinimosi tendencijomis bei technologijomis“, – pasakoja vieno didžiausių sveikatingumo ir grožio centrų Kaune „Saulėja SPA“ specialistai ir kviečia pažiūrėti, kaip vyksta moderniausios procedūros lazeriu „Clear+Brilliant“. Šį kartą visas dėmesys – odos jauninimui.

Svarbiausia – audinių regeneracija

Pasak „Saulėja“ SPA kosmetologės Vilmos Prochorskienės, dažna klaida yra ta, kad žmonės ima naikinti ne problematiškos odos priežastis, o tik pasekmes. „Kad ir kokį rezultatą norėtumėte pamatyti ant savo odos, svarbu, kad jūsų tikslas būtų ne paslėpti raukšles, o pašalinti ar sustabdyti raukšlėjimosi proceso priežastį. Tai gali būti ir odos sausumas ar organizmo užsiteršimas – tada jums reikėtų gerti daugiau vandens bei sekti savo mitybą. Taip pat tai gali būti net įtampos ar ydingų mimikų rezultatas – tokiais atvejais kartais užtenka mažiau raukytis, o saulėtomis dienomis nešioti akinius nuo saulės. Dar viena priežastis – odos užterštumas. Šiuo atveju, vėlgi, padės vanduo, pirtis, odos šveitimas ir kiti atveriantys poras ir leidžiantys jai išsivalyti ritualai“, – tradicinius pagalbos būdus būdus įvardija V. Prochorskienė. „Na, o norintiems greitesnio rezultato, yra 21-ojo amžiaus stebuklas – lazeris, kuris pasaulyje jau seniai pakeitė mechaninius odos valymo būdus“.

Kaip atgaivinti jau brandžią odą?

„Brandžiai, pavargusiai odai daug sunkiau pačiai atsinaujinti, nes joje natūraliai nebevyksta tiek procesų. Tinkamai ją prižiūrėdami, odos senėjimą galite tiktai pristabdyti, taičiau greito ir ilgalaikio rezultato tikėtis būtų sunkiau. Tokiais atvejais rekomenduojame naujausią procedūrą lazeriu „Clear + Brilliant”. Atliekant procedūras su „Clear+Brilliant“, oda veikiama ten, kur labiausiai reikia ir tai pakylėja odos priežiūrą į visiškai naują lygmenį, suteikiant galimybę ne tik pašalinti nepageidaujamus senėjimo požymius, bet ir neleisti jiems atsirasti ateityje. „Clear+Brilliant“ yra švelnaus poveikio lazeris, atgaivinantis odą iš vidaus: sutelkta lazerio energija sukuria daugybę mikroskopinių poveikio zonų, pakeisdama pažeistą odą sveikais, jauniau atrodančiais audiniais. Po procedūros oda paskaistėja, pastebimai pamažėja raukšlelių, dėmelių, sumažėja ir poros. Galima sakyti ši procedūra yra vienas iš „topinių“ pasirinkimų pasaulyje, ypač populiari JAV ir po truputį nustelbianti kitas panašias alternatyvas“, – aiškina V. Prochorskienė.

Ką turime žinoti apie procedūras lazeriu?

„Procedūros lazeriu jau ne vienerius metus keičia požiūrį į veido jauninimo technikas. Galima sakyti, kad mes tiesiog šiek tiek apgauname savo odą, be jokių intervencijų ar kitokios žalos jai. Kai kuriems pacientams procedūros pojūčiai dingsta jau po pusvalandžio, jautresniems – po kelių valandų, tačiau kitą dieną jau galima gyventi įprastu ritmu. Ši procedūra populiari tiek tarp moterų, tiek tarp vyrų ir tinka ne tik brandžiai, bet ir kitokio amžiaus odai, tuo atveju, jeigu jaučiate tam porekį. Siekdami sukurti visišką komfortą, veidą nujautriname specialiu tepalu, atidžiai dominės kliento pojūčiais. Nors lazeris švelniai juntamas, daugelis pavadina tai kutenimu, bet dažniausiai tiesiog džiaugiasi išvengę chirurgijos. Taigi, jeigu odai nepadėjo įprastos priemonės, o plastinė chirurgija ne jums – tikrai drąsiname naudotis lazerio galia.“

Daugiau informacijos apie naujausias veido procedūras galite rasti svetainėje arba užsukę į bet kurį „Saulėja“ saloną: Donelaičio g. 27 arba Baltų per. 7A.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone unikali M. Levickio pamoka

Tiesiogines transliacijos įrašas: į Kauno rajoną atvažiavusi policija iškvietė vaiko teisių tarnybą (papildyta)

Karmėlavos kelyje avarija – abu vairuotojai gydymo įstaigoje

Iš Ruklos į ligoninę – kariams prireikė medikų pagalbos

Artėja prie sutarimo: pakeitimai dėl alkoholio „bambaliuose“ - nuo 2020 metų (papildytas)

Sulaikymo metu mirusio Rusijos piliečio artimiesiems priteista įspūdinga suma

Centrinė Kauno dalis liko be elektros (atnaujinta)

Kada bus baigti prie Parodos kalno kauniečiams seniai įgrisę darbai?

Kauniečių pamiltas baras „Republic” subūrė karaokė mylėtojus

Kaune - žaibiška naujutėlaičio „BMW“ vagies sulaikymo operacija