Dviem Kauno ligoninėms ieškomi nauji vadovai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų ir Kauno klinikinės ligoninės vadovų konkursus.

Atranka į Kauno klinikų vadovo pareigas skelbiama baigiantis profesoriaus Renaldo Jurkevičiaus penkerių metų kadencijai. Tuo metu Kauno klinikinės ligoninės vadovo ieškoma, nes ankstesnis vadovas Gediminas Abeciūnas rudenį buvo atleistas už pažeidimus.

G. Abeciūnas, be kita ko, yra įtariamasis byloje, kurioje teisėsauga aiškinasi bandymą nuslėpti buvusios Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės girtumą.

Ministerija nurodo, kad pretendentai į ligoninių vadovų pareigas turi atitikti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus, todėl po konkurso bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir prašoma patikrinti kandidatų biografijas.

Pretendentai turi turėti biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar universitetinių studijų ir mokslo srityje.

Kvalifikacinius reikalavimus atitikę asmenys taip pat paturės pristatyti savo, kaip įstaigos vadovo, strateginės veiklos gaires.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Šalies darželiuose - perpildytos grupės: Kaune tokių grupių daugiausiai

Pramonės prospekte vilkikas parbloškė moterį: skaitytoja atskleidė kraupias įvykio detales

Kauno gimdymo namuose pasaulį išvydo rekordinio svorio berniukas

Kauno rajone sustabdytas neadekvatus vairuotojas sužalojo pareigūnus

Kaune - tyčia padegtas balkonas: bute buvę vaikai apsinuodijo dūmais

Tęsia modernizavimą - remontui uždaromas dar vienas Kauno pašto skyrius

Pravieniškėse - neregėtas Kauno nusikalstamo pasaulio lyderių išpuolis

Birželio 23-iosios gatvėje - du eismo įvykiai: pėsčiųjų perėjoje partrenktas vaikas

Nuo pirmadienio Aleksoto tiltu atnaujinamas eismas: kokios naujovės lauks?

Eiguliuose laikinai stabdomas karšto vandens tiekimas