Dviem Kauno ligoninėms ieškomi nauji vadovai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų ir Kauno klinikinės ligoninės vadovų konkursus.

Atranka į Kauno klinikų vadovo pareigas skelbiama baigiantis profesoriaus Renaldo Jurkevičiaus penkerių metų kadencijai. Tuo metu Kauno klinikinės ligoninės vadovo ieškoma, nes ankstesnis vadovas Gediminas Abeciūnas rudenį buvo atleistas už pažeidimus.

G. Abeciūnas, be kita ko, yra įtariamasis byloje, kurioje teisėsauga aiškinasi bandymą nuslėpti buvusios Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės girtumą.

Ministerija nurodo, kad pretendentai į ligoninių vadovų pareigas turi atitikti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus, todėl po konkurso bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir prašoma patikrinti kandidatų biografijas.

Pretendentai turi turėti biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar universitetinių studijų ir mokslo srityje.

Kvalifikacinius reikalavimus atitikę asmenys taip pat paturės pristatyti savo, kaip įstaigos vadovo, strateginės veiklos gaires.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Gyvenimo audros kauniečius nubloškė į sąvartyną: atsistoti ant kojų sunku

Sąjūdžio minėjime prie Kauno A. Juozaitis žengs svarbų žingsnį

Kauniečių Sigito ir Natalijos Martinavičių santuoka oficialiai nutraukta

Išsikviesti greitosios pagalbos tiesiogiai bus nebeįmanoma

Šalia Kauno marių - gamtos kampelis, kuriame lankėsi ne kiekvienas

Prisiminė didžiausius žalgiriečių paklydimus: išgertuvės iki ryto, kanapės, muštynės ir „Farai“

Keičiasi „CityBee“ kainos: nebelieka nemokamų kilometrų

„Žalgirio“ areną pirmą kartą drebino Radžis su koncertiniu turu

Kauniečiai tyrinėjo Kauną mindami dviračius: apdovanoti žaidimo „Pažink Kauną“ nugalėtojai

Į naktinį barą Vilijampolėje skubėjo gausios policijos ir medikų pajėgos