Dviem Kauno ligoninėms ieškomi nauji vadovai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės (LSMUL) Kauno klinikų ir Kauno klinikinės ligoninės vadovų konkursus.

Atranka į Kauno klinikų vadovo pareigas skelbiama baigiantis profesoriaus Renaldo Jurkevičiaus penkerių metų kadencijai. Tuo metu Kauno klinikinės ligoninės vadovo ieškoma, nes ankstesnis vadovas Gediminas Abeciūnas rudenį buvo atleistas už pažeidimus.

G. Abeciūnas, be kita ko, yra įtariamasis byloje, kurioje teisėsauga aiškinasi bandymą nuslėpti buvusios Nacionalinės žemės tarnybos direktorės Daivos Gineikaitės girtumą.

Ministerija nurodo, kad pretendentai į ligoninių vadovų pareigas turi atitikti nepriekaištingos reputacijos reikalavimus, todėl po konkurso bus kreipiamasi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir prašoma patikrinti kandidatų biografijas.

Pretendentai turi turėti biomedicinos mokslų srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį), penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį sveikatos priežiūros, socialinių paslaugų ar universitetinių studijų ir mokslo srityje.

Kvalifikacinius reikalavimus atitikę asmenys taip pat paturės pristatyti savo, kaip įstaigos vadovo, strateginės veiklos gaires.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauno rajone iškils nauja mokykla: rekonstruos baseiną ir dar dvi mokymo įstaigas

Koronaviruso plitimo valdymui bus naudojama mobilioji programėlė

Ekspertai įspėja – saugokitės aukštoje žolėje tykančio pavojaus

Garsios kavinės savininkė I. Budrienė rizikuoja kiekvieną pavasarį

Pritarta 5G ryšio plėtrai: Kaunas tarp pretendentų gauti šią technologiją pirmas

Kiek dar nelaimių turės įvykti, kad Kauno savivaldybė ištesėtų pažadą?

Premjeras: yra dvi priežastys, kodėl karantinas reikalingas

Leista iš Kauno oro uosto vykdyti skrydžius į Nyderlandus

Patvirtinti rekomenduojami karantino atšaukimo kriterijai

Seimo rinkimuose gali būti naujovių: Vyriausybė pritarė siūlymui prailginti išankstinį balsavimą