Šančiuose gyvenanti kaunietė: „Pasakė, kad nuo juodo vandens neapsinuodysime“ (video) (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja kreipėsi į redakciją pranešdama apie nepavydėtiną situaciją namuose. Pasak jos, jau beveik savaitę iš čiaupo bėga kone juodas geriamasis vanduo.

„Nežinau, kur kreiptis – nuo pirmadienio pas mus bute, Vokiečių gatvėje, bėga vanduo su juodomis nuosėdomis. Teiravomės ir bendrovės „Kauno vandenys“ atstovų, bet jokios reakcijos. Kas kartą jie vis bando išsisukti nuo atsakymų“, – tikina kaunietė.

Jos teigimu, paskambinus esą netgi buvo pasakyta, jog nėra ko nerimauti. „Pasakė, kad neapsinuodysime. Po tokio teiginio bandėme skambinti dar kartą vėliau, tačiau operatorius neatsiliepė“, – pasakoja portalo skaitytoja.

Kaunietės nufilmuotame vaizdo įraše matyti į puodelį bėgantis tamsios spalvos vanduo, kurį išpylus į vonią, baltą jos spalvą padengia juodi dryžiai.

Papildyta

Bendrovės „Kauno vandenys“ generalinis direktorius Vilius Burokas „Kas vyksta Kaune“ komentavo, kad miesto centre – K. Donelaičio g., Gedimino g., E. Ožeškienės g. – bus klojama nauja asfalto danga. Prieš pradedant minėtus darbus yra keičiami nusidėvėję vandentiekio vamzdynai ir nutraukiamas vandens tiekimas.

„Atnaujinus vandens tiekimą pasikeičia vandens srauto kryptys, todėl galimas laikinas vandens drumstumas. Kituose miesto mikrorajonuose drumstumas atsirado prasidėjus laistymo sezonui, kai išauga vandens vartojimas ir kinta jo greitis, tačiau tai taip pat laikinas procesas“, – aiškino „Kauno vandenų“ generalinis direktorius.

V. Burokas patikino, kad „Kauno vandenys“, gavę gyventojų pranešimus apie drumzliną vandenį, reaguoja ir vykdo tinklų praplovimo darbus.

Dėkojame skaitytojams, kad dalinatės aktualijomis, vykstančiomis Kaune. Jei norite pranešti žinią, rašykite mums el. paštu kaunas@kasvyksta.lt.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Kauno startuolių 2018“ rezultatai: pritrauktos investicijos ir į rinką žengiantys naujokai

Kaunietė atsisveikina su Kauno Santaka: netrukus čia bus atliktas Cezario pjūvis

Ieškoma Kauno rajone dingusi jauna mergina

Žaibiška pareigūnų reakcija – įtariamieji miške sulaikyti per valandą

K. Baršausko gatvę sukaustė didžiulė spūstis: eismas beveik nejuda (dar papildyta)

Kilus grėsmei netekti stadionui skirtų ES milijonų - gudrus Kauno savivaldybės planas

Ieškomi mačiusieji, kaip pėsčiųjų perėjoje partrenkta mergaitė

R. Meilutytė vėl tarp greičiausių - pasaulio čempionate iškovojo medalį

Kleboniškyje begėdiškai pasidarbavo Grinčas

Kandidatė į merus Kaunui siūlo Baltijos regiono inovacijų centro ateitį