Kaune vykusiame Lietuvos kerlingo čempionate kovota dėl šalies čempionų vardo

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno ledo arenoje baigėsi gausiausios Lietuvos kerlingo pirmenybės istorijoje. Čempionate dalyvavo po 4 vyrų ir moterų komandas, neįgalieji, vaikai ir jaunimo grupės atstovai.

Dalyviai kovojo dėl garbės vadintis Lietuvos čempionais ir galimybės atstovauti šaliai Europos ir Pasaulio pirmenybėse.

Tai pirmasis Lietuvos čempionatas, kuris buvo surengtas būtent mūsų šalyje. Iki tol geriausia Lietuvos komanda paaiškėdavo Latvijoje, Rygos kerlingo arenoje.

Bet sulaukus teigiamo Kauno miesto valdžios požiūrio, draugiško ledo arenos personalo priėmimo ir sporto šakos pupuliarinimo tikslais – nuspresta čempionatą rengti namuose.

Suaugusiems netrūko nei emocijų, nei noro

Vyrų grupėje virė itin atkakli ir bekompromisė kova, užtikrintai grupės etape žaidusius Tado Vyskupaičio „T-Rink“ atstovus finale pranoko Konstatin Rykov vedami „Forsarus boys“ kerlingistai. Kurie ir tapo Lietuvos čempionais.

Kovoje dėl trečios vietos triumfavo Arūno Skrolio komanda „De-Arch“, broznos medalius iškovoję palauždami Pauliaus Rymeikio „MC Hammer“.

Moterų grupės finale triumfavo Virginijos Paulauskaitės vedama „Skipas“ komanda, lemiamoje kovoje įveikusi Astos Vaičekonytės „Icy Heads“ merginas.

Šios ekipos viso čempionato metu demonstravo geriausią formą, todėl emocijų netrūko ir finale. Vis dėlto, pranašumą įrodžiusios „Skipas“ merginos pasidabino aukso medaliais.

Kovoje dėl trečios vietos – Rūtos Blažienės komandos triumfas. Pastarosios mažajame finale pranoko viso čempionato metu savo žaidimo neradusias Gaivos Valatkienės „Slydis“ merginas.

Vaikai gavo pirmą krikštą

Vaikų grupėje komandos sužaidė po dvi rungtynes, pirmasias dvi vietas užėmė „Forsarus“ ekipos. Ne taip gerai sekėsi Ūlos Vyskupaitytės ir Mykolo Skrolio jaunimui, taip ir nepatyrusiems pergalės džiaugsmo.

Savo čempionus jau seniau išsiaiškino neįgalieji, kur varžėsi vos dvi komandos, tarpusavyje sužaidusios tris rungtynes. Visus mačus laimėjo ir Lietuvos čempionais tapo Andriaus Daškevič „Forsarus – KMND“. Antri liko Lino Joniškio „Arenos“ kerlingistai.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno startuolių 2018“ rezultatai: pritrauktos investicijos ir į rinką žengiantys naujokai

Kaunietė atsisveikina su Kauno Santaka: netrukus čia bus atliktas Cezario pjūvis

Ieškoma Kauno rajone dingusi jauna mergina

Žaibiška pareigūnų reakcija – įtariamieji miške sulaikyti per valandą

K. Baršausko gatvę sukaustė didžiulė spūstis: eismas beveik nejuda (dar papildyta)

Kilus grėsmei netekti stadionui skirtų ES milijonų - gudrus Kauno savivaldybės planas

Ieškomi mačiusieji, kaip pėsčiųjų perėjoje partrenkta mergaitė

R. Meilutytė vėl tarp greičiausių - pasaulio čempionate iškovojo medalį

Kleboniškyje begėdiškai pasidarbavo Grinčas

Kandidatė į merus Kaunui siūlo Baltijos regiono inovacijų centro ateitį