Šaiposi studentai: universitetas „skatina“ dirbti pagal kvalifikaciją

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė studentės laiškas. Mergina teigia, jog ją prajuokino universitete rastas skelbimas. „Aš suprantu, jog sezoninis darbas yra gera praktika, bet tokie skelbimai universitetuose atrodo juokingai“.

Darbo skelbimą mergina pastebėjo Gedimino g. 44 įsikūrusiame Vytauto Didžiojo universiteto fakultete. Antrame aukšte, prie skelbimų apie renginius ir veiklas studentams, kabo ir šis darbo skelbimas. Kreipiamasi į studentus ir absolventus – jiems siūlomas darbas vasaros sezonu sandėliuose, ūkiuose.

„Asmeniškai aš čia įžvelgiu komiškumą, mat nuolat iš dėstytojų girdime, kaip pabaigę studijas turėtume dirbti ir kurti ateitį Lietuvoje, gilinti žinias apie savo specialybę. Ir tada universitete kabo skelbimai apie „labai kvalifikuotus“ darbus Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje ir panašiai… Aš beveik galėčiau pateisinti šį skelbimą, jeigu jis kabėtų Aleksandro Stulginskio universitete, bent jau kažkiek arčiau specialybės“, – laiške dėsto kaunietė.

Šis skelbimas užkliuvo ir žurnalistui Ryčiui Zemkauskui, dėstančiam minėtame universitete. „Kažin, baigusiems studijas diplomo nuorašą prašys pateikt?“ – prie nuotraukos, kurioje užfiksuotas skelbimas, prirašęs publicistas.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

„Kauno startuolių 2018“ rezultatai: pritrauktos investicijos ir į rinką žengiantys naujokai

Kaunietė atsisveikina su Kauno Santaka: netrukus čia bus atliktas Cezario pjūvis

Ieškoma Kauno rajone dingusi jauna mergina

Žaibiška pareigūnų reakcija – įtariamieji miške sulaikyti per valandą

K. Baršausko gatvę sukaustė didžiulė spūstis: eismas beveik nejuda (dar papildyta)

Kilus grėsmei netekti stadionui skirtų ES milijonų - gudrus Kauno savivaldybės planas

Ieškomi mačiusieji, kaip pėsčiųjų perėjoje partrenkta mergaitė

R. Meilutytė vėl tarp greičiausių - pasaulio čempionate iškovojo medalį

Kleboniškyje begėdiškai pasidarbavo Grinčas

Kandidatė į merus Kaunui siūlo Baltijos regiono inovacijų centro ateitį