Pamačius, ką prie tvenkinio rado šuo, kaunietei pasidarė nejauku

Kaunietės asm. archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietė Laura savo asmeniniame socialinio tinklo profilyje pasidalino užfiksuotu įvykiu, nutikusiu, jai išėjus pasivaikščioti prie Romainiuose esančio tvenkinio, kryptimi link Užliedžių. Keturkojė, mėgstanti nasruose nešiotis ir žaisti su gamtoje rastais pagaliais, šį kartą aptiko šį tą kitokio nei įprastai.

„Išėjome pasivaikščioti su šunyte, o ji pastebėjo pagaliuką, įsmeigtą greta Romainių tvenkinio kranto. Kaip visada, taip ir šį kartą, augintinė panoro pagalį ištraukti. Smagiausia jai pastebėjus „grobį“, jį išrauti. Tad tokios taktikos ėmėsi ir tąkart. Ji rauna, rauna, o aš žiūriu – ištraukė kirvį“, – portalui, „Kas vyksta Kaune“ pasakojo moteris.

Pasak kaunietės, nors iš pradžių buvo kilusi mintis kirvį atsinešti į namus, pasidarė nejauku, tad šuns rastą „lobį“ pakišo po medžiais. „Prieš šį įvykį praeidama pro šalį pastebėjau ir nuskendusią, apvirtusią valtį. Todėl apniko nejaukumo jausmas. Aišku, atimti surudijusį kirvį iš keturkojęs buvo nelengva – ji ėmė radinį graužti tarsi pagalį. Tačiau galiausiai pavyko“, – atvirauja pašnekovė.

Aplinkui nebuvo nė vieno žmogaus, kaip jau minėjau, pakišau kirvį po medžiais ir nuėjome namo, pasidarė baugu, nes kirvis buvo ne šiaip sau numestas, o įsmeigtas, – prisimena kaunietė.

Pasak jos, keturkojė augintinė tokio pobūdžio radinį gamtoje buvo aptikusi šį vienintelį kartą.

Dėkojame kauniečiams, kad dalinatės istorijomis, užfiksuotais vaizdais iš miesto gyvenimo. Jei turite kažką papasakoti ar parodyti Jūs, siųskite informaciją mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Aktualiausia

Naujausios žinios

Arenoje paminėtas istorinis įvykis: ant parketo žengė legendiniai žalgiriečiai

Projektas dėl nemokamų bakalauro studijų įgauna vis aiškesnę formą

Paaiškėjo, kada radiatoriai ims vėsti ir Kauno rajone

Iki galo kovojusiam „Žalgiriui“ kitas mačas Eurolygoje gali būti paskutinis (foto+video)

Su automobiliu kliudyta moteris pagalbos nesulaukė – kaltininkas net nesustojo

Turkų sirgalių šį vakarą „Žalgirio“ arenoje gali nesigirdėti

Neeilinis sužvėrėjimas: kaunietis sukėlė muštynes bare, o tada sumušė vos trijų mėnesių kūdikį

Kaune iškrautas pirmasis Nemunu atkeliavęs komercinis krovinys

Šventinį savaitgalį vairuotojai nevengė sėsti už vairo išgėrę

Vaikų Velykėlės: tradicinė šventė nepraeis be staigmenų