Pamačius, ką prie tvenkinio rado šuo, kaunietei pasidarė nejauku

Kaunietės asm. archyvo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietė Laura savo asmeniniame socialinio tinklo profilyje pasidalino užfiksuotu įvykiu, nutikusiu, jai išėjus pasivaikščioti prie Romainiuose esančio tvenkinio, kryptimi link Užliedžių. Keturkojė, mėgstanti nasruose nešiotis ir žaisti su gamtoje rastais pagaliais, šį kartą aptiko šį tą kitokio nei įprastai.

„Išėjome pasivaikščioti su šunyte, o ji pastebėjo pagaliuką, įsmeigtą greta Romainių tvenkinio kranto. Kaip visada, taip ir šį kartą, augintinė panoro pagalį ištraukti. Smagiausia jai pastebėjus „grobį“, jį išrauti. Tad tokios taktikos ėmėsi ir tąkart. Ji rauna, rauna, o aš žiūriu – ištraukė kirvį“, – portalui, „Kas vyksta Kaune“ pasakojo moteris.

Pasak kaunietės, nors iš pradžių buvo kilusi mintis kirvį atsinešti į namus, pasidarė nejauku, tad šuns rastą „lobį“ pakišo po medžiais. „Prieš šį įvykį praeidama pro šalį pastebėjau ir nuskendusią, apvirtusią valtį. Todėl apniko nejaukumo jausmas. Aišku, atimti surudijusį kirvį iš keturkojęs buvo nelengva – ji ėmė radinį graužti tarsi pagalį. Tačiau galiausiai pavyko“, – atvirauja pašnekovė.

Aplinkui nebuvo nė vieno žmogaus, kaip jau minėjau, pakišau kirvį po medžiais ir nuėjome namo, pasidarė baugu, nes kirvis buvo ne šiaip sau numestas, o įsmeigtas, – prisimena kaunietė.

Pasak jos, keturkojė augintinė tokio pobūdžio radinį gamtoje buvo aptikusi šį vienintelį kartą.

Dėkojame kauniečiams, kad dalinatės istorijomis, užfiksuotais vaizdais iš miesto gyvenimo. Jei turite kažką papasakoti ar parodyti Jūs, siųskite informaciją mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)

Prezidento rinkimai pasipildė dar vienu kandidatu

Greičio matuokliai išjungti, bet vairuotojų keliuose laukia „nežymėtos staigmenos“

LRT tyrimas atskleidė, kad Lampėdžio draustinyje prasidėję tvarkymo darbai gali būti susiję su V. Matijošaičiui priklausančio verslo planais