Fiksuoja skaitytojas: vaikai pamatę dar užsimanys pakartoti (video)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas sekmadienio pavakarę užfiksavo nepaprastą vaizdą – ant Kauno „Akropolio“ aikštelės turėklų vaikščiojo žmogus. Apie beatodairiškus veiksmus portalą informavęs kaunietis baiminosi, kad poelgis gali padaryti neigiamą įtaką kitiems.

Vaizdo įraše matyti, kaip vyras ar vaikinas viršutiniame – ketvirtame Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelės aukšte eina turėklu.

Vienoje turėklo pusėje – aikštelė, o kitoje – judrus Karaliaus Mindaugo prospektas. Nemažame aukštyje drąsuolis neskubėdamas žingsniavo turėklu skersai prospekto Nemuno salos kryptimi.

„Kažkaip negerai čia – tokius vaizdus pamatę vaikai norės pakartoti“ – svarstė triuką filmavęs Dovydas. Jo teigimu, žmogus perėjo visu turėklu iki pat salai artimo kampo.

Su „Akropolio“ valdytojais sekmadienį „Kas vyksta Kaune“ susisiekti nepavyko, tačiau Informacijos centro darbuotoja patikino, kad apsauga tokių išsišokimų netoleruoja – tik kam nors pranešus ar patiems apsaugos darbuotojams pastebėjus drąsuolius, jie yra drausminami.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Akropolio“ turėklai aštrių pojūčių ištroškusį jaunimą yra vilioję ir anksčiau. Prieš porą metų vyrukas buvo užsikabarojęs ant to paties turėklų kampo, iki kurio nuėjo šiandien užfiksuotas ekvilibristas.

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Lankytojams suteikta dar viena galimybė pamatyti uždaromą Kauno tunelį

R. Karbauskis apsisprendė, kurį kandidatą į prezidentus siūlys remti „valstiečiams“

M. Tyla įvardijo, koks buvo J. Veklenko „Eurovizijos“ biudžetas

Šančių gyventojus išgąsdino pasirodę sunkvežimiai

Karaliaus Mindaugo prospekte rengiamas draugiškas policijos reidas

Masinis sujudimas tęsiasi - fiksuojama didžiulė kauniečių eilė prie geležinkelio stoties

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijas“ užblokavo V. Landsbergio interviu

Atskleisti pirmieji festivalyje „Akacijų alėja 2019“ pasirodysiantys atlikėjai

Šeštadienį V. Putvinskio gatvėje atsivers durys, kiemai ir istorijos

Liūdna žinia norintiems apžiūrėti uždarytą požeminį Kauno tunelį