Sporto renginiai apnuogino Kauno problemą: lovą gauna ne visi

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune vykstant Pasaulio ledo ritulio čempionatui ir Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėms jaučiamas sportininkų ir svečių antplūdis. Kone visi mieste esantys viešbučiai – pilnai užpildyti ir norint čia užsisakyti nakvynę, tą padaryti pavyks ne visiems – laisvi kambariai šiuo metu tikras deficitas.

Apie tai, kad Kaune yra pastebimas ryškus laikinojo apgyvendinimo vietų trūkumas, praeitą savaitę prabilo Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius Mindaugas Statulevičius. Raudondvario pilyje Kauno rajono savivaldybės organizuotoje konferencijoje, kurioje kalbėta apie nekilnojamojo turto plėtrą, pasisakęs pranešėjas teigė, jog 1200 kambarių viešbučiuose ambicijų organizuoti didelius renginius turinčiame Kaune yra gerokai per mažai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai kalbėjosi su Kauno centre įsikūrusio viešbučio „Park Inn by Radisson“ generaline direktore Jūrate Rudiene.

„Šiai dienai ir rytojui dar turime kelis laisvus kambarius, bet tikrai labai nedaug. Pastarųjų sporto renginių Kaune metu esame beveik pilnai pripildyti. Numeriuose apsistojo dalis komandų narių ir pastovių viešbučio svečių“, – komentavo ji.

Pasak J. Rudienės, toks lankytojų antplūdis įprastą balandžio mėnesį, jei nevyksta svarbių didelio masto renginių, retai pasitaiko. „Tačiau, jei Kaune vyksta didesnis ar mažesnis renginys, susidomėjimas ir noras apsistoti „Park Inn“ – ženkliai juntamas“, – teigė „Park Inn“ generalinė direktorė.

Paklausta apie tai, kokius įgeidžius tenka tenkinti viešbučio virėjams, kad įtiktų sportininkams, J. Rudienė sakė, kad ypatingas racionas specialiai sportininkams nėra kuriamas, nes patiekiamuose patiekaluose gausu visų reikiamų medžiagų. „Sportininkai renkasi valgius, kuriuose gausu angliavandenių – makaronus, vištieną ir kitus“, – atviravo ji.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ant baigiamo statyti verslo pastato stogo pačiame Kauno centre apsigyveno bitės

Per Kauno gimtadienį miestiečiams užkliuvo kontrolės elgesys viešajame transporte

Kas slypi po vaiko ištartu „nenoriu mokytis“?

Neblaivus vairuotojas iš kiemo neišvažiavo: pateko į medžių gniaužtus

(Ne)Pagarba Kauno asmenybėms: pirmasis miesto burmistras per gimtadienį buvo įkalintas tarp prekybininkų kioskų

Kauno moksleiviai išradingumu sužavėjo virtuvės šefus: išrinkti trys geriausi patiekalų receptai

Viena judriausių Kauno centro sankryžų vairuotojus pasitinka eismo ribojimais

Prasideda balsavimas iš anksto prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose

Partizanų gatvėje sukosi vagys: kišenėse ne tik pinigai

Kauno sporto halė užveria duris: pradedama milijoninės vertės rekonstrukcija