Aštuntąjį sezoną „No Theatre“ pabaigs vienos nakties teatro festivaliu – Kas vyksta Kaune

Aštuntąjį sezoną „No Theatre“ pabaigs vienos nakties teatro festivaliu

Organizatorių nuotr.

Režisieriaus Vido Bareikio vadovaujamas ir šiais metais jaunaisiais aktoriais pasipildęs teatro judėjimas „No Theatre“ sezoną baigs vienos nakties teatro festivaliu „Teatrinė nemiga“. Balandžio 28-osios vakarą Kauno žiūrovai bei miesto svečiai bus pakviesti į neeilinį renginį. 21 val, Kauno kultūros centras „Tautos namai“ (Kęstučio g. 1.) prasidės net keturių spektaklių bei eilės muzikinių numerių maratonas, kurio finišas numatytas kitos dienos penktą valandą ryto.

„Su šiuo formatu susipažinau dar studijuodamas Maskvoje. Ten vieną kartą per mėnesį vykdavo teatro naktys kurių metu žiūrovai galėdavo susipažinti su keliais savo mėgiamo kūrėjo spektakliais ar sudalyvauti eilėje dirbtuvių, ar dar kitaip turiningai praleisti visą naktį pilną teatro. Didžiausias renginio žavesys žinoma yra tai, kad kartu praleidi visą naktį. Po kelių spektaklių publika tampa tarsi didelio vieningo vyksmo dalimi. Aptarinėja matytus spektaklius, dalinasi savo nuomone, kartu užkandžiauja ir leidžia laiką. Taip pat tokiuose renginiuose užsimezga naujos pažintys, o galiausiai visi sulaukia ryto ir dalinasi bendrais pusryčiais. Pirmąją savo teatrinę nemigą surengėme prieš kelis metus Vilniuje, o šį kartą sumanėme aplankyti savo žiūrovus Kaune. Taip pat šiame festivalyje žinoma laukiame ir kitų miestų „No Theatre“ gerbėjų“.- intrigavo renginio sumanytojas V.Bareikis.

Taigi per vieną naktį žiūrovai turės galimybę pamatyti visas tris šio „No Theatre“ sezono premjeras. Renginį atidarys I. Vyrypaevo „Būtis nr. 2“ bei to paties dramaturgo pjesė – „Iliuzijos“. Po šių spektaklių seks dar vienas šios neeilinės nakties netikėtumas, tai specialiai sezono uždarymui rengiamas būsimosios, tik kitą sezoną pasirodysiančios „No Theatre“ premjeros – „BLONDI“ eskizas. Vėliausia, o tiksliau ankščiausiai – net trečią valandą ryto žiūrovams bus pristatyta J.Tertelio pjesė „Sudie, idiotai“. Į šį spektaklį kviečiami ne tik teatro , bet ir muzikos gerbėjai, mat pagrindinį vaidmenį jame sukūrė puikiai dainuojantis ir šių metų „Eurovizijos“ atrankose pasirodęs aktorius – M. Bendžius.

Per vieną naktį žiūrovai ne tik turės galimybę susipažinti su puikiomis ir labai aktualiomis šiuolaikinėmis pjesėmis, bet ir pažins visiškai šviežią teatro kartą. Daugumą Vido Bareikio ugdomų aktorių jau sutinkami įvairiuose Lietuvos teatro projektuose ir neabejotinai po kelių metų bus vieni ryškiausių šiuolaikinio teatro bei kino kūrėjų. Balandžio 28-osios naktį Kaune pasirodysinatys aktoriai šiais metais buvo apdovanoti garbinga Vytauto Kernagio premija. Taip pat puikiais muzikiniais sugebėjimais išsiskirianti grupė pažįstama žiūrovams iš savo autorių dainų koncertų.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA