Iškilmingas priėmimas Rotušėje – meras džiaugėsi augančiu ledo ritulio populiarumu (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors Kaunas visados buvo laikomas krepšinio miestu, šaknis vis giliau leidžia ir kitos sporto šakos. Viena tokių – vis daugiau populiarumo sulaukiantis ledo ritulys. Prie to prisidėjo ir nepriekaištingą sportinę formą demonstruojantys ledo ritulio Lietuvos rinktinės žaidėjai, kurie jau gali švęsti – prizinė vieta čempionate garantuota.

Siekdamas pasidžiaugti tiek augančiu ledo ritulio populiarumu, tiek įspūdingomis Lietuvos rinktinės kovomis, laisvą Pasaulio ledo ritulio čempionato dieną Kauno miestas meras Visvaldas Matijošaitis Rotušėje suorganizavo iškilmingą priėmimą, kurio metu dėkojo „Mūsų svajonių komandos“ žaidėjams ir treneriams už nepriekaištingą pasirodymą Pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse.

Taip pat meras atskleidė dar daugiau detalių apie Kaune jau greitai augti pradėsiančią ledo areną – tiksli jos statybos darbų pradžia numatyta jau šių metų lapkritį ir užtruks apie pusantrų metų, tad jau 2020 metų gegužę sportininkams ir visiems sporto entuziatams bus sudarytos dar geresnės sąlygos sporto vystymui.

„Mūsų svajonių komanda“ – per žingsnį nuo pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono aukso. Nesustabdomai Kauno „Žalgirio“ arenoje rungtyniaujantys lietuviai trečiadienį pirmą kartą per visą šalies istoriją patiesė Japonijos rinktinę. Rinktinei liko sužaisti dar dvejas rungtynes – penktadienį „Mūsų svajonių komanda“ susirungs su Ukrainos sportininkais, o šeštadienį laukia akistata su Estijos atstovais.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Aktualiausia

Naujausios žinios

Įspūdingų rungtynių atgarsiai: „Žalgiriui“ neįmanomų dalykų nėra?

Patikrinta praktiškai: dviejų eismo juostų gatvėje trys automobiliai netelpa

Įžūlumo viršūnė: pavogė gyvūnams suaukotus pinigus

Kauniečių mėgstamame kurorte atidaromas pramogų po atviru dangumi sezonas

Vaikus terorizavę ir pinigus išmušinėję jaunuoliai sulaukė teisingumo

Prašo kauniečių pagalbos: parbloškęs senolį, kaip niekur nieko nuvažiavo

Islandijos plente - spūstis, kokios senokai nebuvo (papildyta)

Kauno pareigūnų patikrintoje degalinėje - slaptas alkoholio versliukas

Kaune po švenčių oficialiai stabdomas šildymo sezonas

Vairuotojų negandos tęsiasi: eismas stoja Dainavoje