Iškilmingas priėmimas Rotušėje – meras džiaugėsi augančiu ledo ritulio populiarumu (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors Kaunas visados buvo laikomas krepšinio miestu, šaknis vis giliau leidžia ir kitos sporto šakos. Viena tokių – vis daugiau populiarumo sulaukiantis ledo ritulys. Prie to prisidėjo ir nepriekaištingą sportinę formą demonstruojantys ledo ritulio Lietuvos rinktinės žaidėjai, kurie jau gali švęsti – prizinė vieta čempionate garantuota.

Siekdamas pasidžiaugti tiek augančiu ledo ritulio populiarumu, tiek įspūdingomis Lietuvos rinktinės kovomis, laisvą Pasaulio ledo ritulio čempionato dieną Kauno miestas meras Visvaldas Matijošaitis Rotušėje suorganizavo iškilmingą priėmimą, kurio metu dėkojo „Mūsų svajonių komandos“ žaidėjams ir treneriams už nepriekaištingą pasirodymą Pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse.

Taip pat meras atskleidė dar daugiau detalių apie Kaune jau greitai augti pradėsiančią ledo areną – tiksli jos statybos darbų pradžia numatyta jau šių metų lapkritį ir užtruks apie pusantrų metų, tad jau 2020 metų gegužę sportininkams ir visiems sporto entuziatams bus sudarytos dar geresnės sąlygos sporto vystymui.

„Mūsų svajonių komanda“ – per žingsnį nuo pasaulio ledo ritulio čempionato IB diviziono aukso. Nesustabdomai Kauno „Žalgirio“ arenoje rungtyniaujantys lietuviai trečiadienį pirmą kartą per visą šalies istoriją patiesė Japonijos rinktinę. Rinktinei liko sužaisti dar dvejas rungtynes – penktadienį „Mūsų svajonių komanda“ susirungs su Ukrainos sportininkais, o šeštadienį laukia akistata su Estijos atstovais.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kiek tarp kandidatuojančių į Kauno merus yra tikrų kauniečių?

Vilijampolėje automobiliu važiavę ir policijai nesustoję vyrai bandė atsikratyti narkotikų

Pradedamas naudoti naujas prietaisas: pasą bus galima gauti per itin trumpą terminą

Apvogtų automobilių savininkams sužibo viltis – pareigūnai kviečia atsiliepti

Kėdainių krematoriumą valdanti įmonė ruošiasi plėtrai

Rekordinis skaičius dviratininkų Kaune „nupiešė“ Lietuvos kontūrą

Išaiškėjo visi pretedentai į prezidentus – jų 15

Kaune eismą paralyžiuoja avarijos – prireikė ir medikų pagalbos (papildyta)

V. Matijošaitis apsisprendė – pasirinko Kauną (papildyta)

Kauno mero darbo kabinete – skubi spaudos konferencija (tiesioginė transliacija)