Fiksuoja skaitytojas: atitvarą kliudęs sunkvežimis sustoti nepasivargino

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė ne pats maloniausias vaizdas iš judrios sankryžos prie Vilijampolės (Petro Vileišio) tilto. Sankryžos kampe sumontuoti atitvarai išversti ir kliudantys eismui pirmojoje juostoje, kaltininko – nė kvapo.

Apie nuniokotą gatvės elementą portalui pranešęs Vygantas, galimas daiktas, matęs kaltininką, nupasakojo, kas vyko akimirkos iki incidento. Apie 16 val. jis sakė degant žaliam šviesoforo signalui sukęs iš A. Kriščiukaičio gatvės ant Vilijampolės tilto, kai sunkiasvorė transporto priemonė, sukusi ten pat iš Brastos gatvės, dalinai užtvėrė kelią ir vos nesukėlė avarijos.

„Spėjau išsisukti, viskas vyko staigiai. Kontakto tuo metu nebuvo, tad nuvažiavau. Už kokių 10 min. grįžinėdamas norėjau įsitikinti, koks šviesoforo signalas sunkvežimiui degė, kai man nuo Neries krantinės pusės švytėjo žalias. Ir radau tokį vaizdą“, – dėstė kaunietis.

Nuvažiuodamas jis dar sakė žvilgtelėjęs į veidrodėlį ir neužfiksavęs, kad būtų įvykęs koks nors susidūrimas su kitomis transporto priemonėmis ar kelio įrenginiais. Vyganto manymu, sunkvežimio vairuotojas dar palaukė, praleido kitus automobilius ir tada tęsdamas manevrą kliudė atitvarus.

„Nuotraukoje matosi, kad prie nuolaužų guli krovininės mašinos rato apsauga – logiška manyti, kad incidentą sukėlė sunkvežimis. Mano matytas buvo mėlyna kabina, baltu priekiniu buferiu ir pilka tentine puspriekabe. Pati transporto priemonė ne iš naujų… Jeigu tai buvo ta pati“, – dedukciją pasitelkęs svarstė skaitytojas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad 15.50 val. gautas pranešimas apie krovininį automobilį „MAN“, kuris sukdamas iš Brastos gatvės kliudė tilto atitvarus ir pasišalino.

„Pareigūnai gavo informacijos, kad sunkvežimis gali būti Kauno rajone – šiuo metu važiuoja į nurodytą vietą patikrinti“, – sakė pašnekovas.

Surinkti nuolaužų nuo važiuojamosios dalies ugniagesiai į šią vietą kviesti nebuvo. „Tokie darbai atliekami gavus policijos pranešimą. Kitu atveju elementus tvarko jų savininkas“, – portalui sakė Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas.

Reikia manyti, vairuotojams išversti atitvarai pernelyg nekliudė. Gauti Kauno miesto savivaldybės, kuriai turėtų priklausyti gatvės elementai, komentaro dėl atitvarų tvarkymo eigos antradienio pavakarę nepavyko.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tragiška sekmadienio avarija Kaune: po smūgio į šviesoforą, keleivis žuvo vietoje

Garliavoje specialiųjų tarnybų sujudimas – gatvėje partrenktas žmogus

„Baltojo kaspino“ festivalį Kaune užbaigė padėkos vakarienė restorane „Ieti“

„Žalgiris“ palaužė iki paskutinių sekundžių kovojusius šiauliečius

Gaisras Prienų rajone: gyvenamajame name sprogo dujų balionas

Kalinio sukčiavimo schema Pravieniškėse: vieniems siūlė darbą, kitiems – automobilius ir vibratorius

Pigių prekių siuntimasis iš Kinijos – kaip neapsigauti ieškant geriausių pasiūlymų

Kvapą gniaužiantis M. Mikutavičiaus šou „Ore“ kauniečius pakylėjo virš realybės

Modernus žvilgsnis į eksponatus: atverta nauja M. K. Čiurlionio dailės muziejaus ekspozicija

Advokatė paaiškino, iš kokių lėšų antstolis gali išieškoti skolą