Aktyvus savaitgalis Kauno senamiestyje: gėrybės, muzika ir žvejojantis klounas

G. Lažausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį savaitgalį Kauno senamiestis ūžia. Gausybė renginių ir geras oras – puiki priežastis prasiblaškyti. Ir, regis, kauniečiai bei miesto svečiai tikrai nesivargina laiko leisti namie, o mėgaujasi pramogomis pačioje Kauno širdyje.

Su portalo skaitytojais dalijamės fotografų užfiksuotomis akimirkomis ir nuotaikomis Kauno senamiestyje, kur šį savaitgalį, balandžio 20-22 dienomis vyksta įvairiausios veiklos, skamba muzika, ir tvyro džiaugsmo aura.

Miesto širdyje trims dienoms jėgas suvienijo du renginiai – beveik mėnesiu anksčiau startavęs Kauno senamiesčio vasaros sezono atidarymas ir Kauno mugė „Pavasaris“.

Kauno senamiesčio gatvės tapo tikra kauniečių dėmesio ašimi, čia jau penktadienį vyko eisena, lydima pučiamųjų instrumentų garsų. Šeštadienį Vilniaus ir Mapų gatvių bei Vilniaus ir M. Daukšos gatvių sankirtoje įsikūrusiose scenose skambėjo džiazo sąskambiai, savo dainas aplinkiniams dovanojo ir daugelis žinomų veidų tarp kurių populiarioji „X-faktoriaus“ finalininkų grupė „Original copy“ bei kiti.

Sekmadienį muzika taip pat nesibaigia – iki pat vakaro čia ausis virpins akustinė ir alternatyvi muzika. Kaip jau minėta anksčiau, balkone, Kauno rotušės aikštėje, jau nuo vakar įsikūrusi didžėjų scena. Muzikantai groja ne tik šiuolaikinius kūrinius, bet ir kuria tarpukariu populiarių šlagerių šiuolaikines interpretacijas.

Skambant muzikai kauniečiai ne tik buriavosi ir judėjo pagal ritmą, bet ir vaikštinėjo apžiūrinėdami pavasarinės miesto mugės gėrybes, kurių šiemet apstu. Prie požeminės perėjos Kauno senamiestyje buvo galima pamatyti ir ryškiaspalvį klouną su meškere – linksmybės liejasi per kraštus nevaržomai.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naujųjų sutiktuvės Rotušės aikštėje - su lazeriais ir naktine diskoteka po atviru dangumi

Prašo padėti: vyrą partrenkęs sunkvežimio vairuotojas tiesiog nuvažiavo

Kaune ir Kauno rajone - nemokamų kalėdinių eglių šakų dalybos

Įspėjimas vairuotojams: Pramonės prospekte antrą dieną formuojasi kosminės spūstys

Prieš šv. Kalėdas meno mokyklos moksleiviai miestiečiams išdovanojo visų metų darbus

Nutarta, kada bus uždrausti vienkartiniai plastiko gaminiai

Netoli Birštono su siautėjančia ugnimi kovoja gausios ugniagesių pajėgos (papildyta)

Pasikeitimai prisijungiant prie internetinės bankininkystės: nukonkuravo kodų korteles

Kalėdų senelis Kauną aplankė anksčiau: pirmą kartą atvyko ne rogėmis

Vagys ištuštino statybinį vagonėlį: pavogti ne tik daiktai, bet ir benzinas