Į asmeninį būstą patekti negalėjusi kaunietė: „Nenuomokite buto šiai aferistei“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nuomodami būstą savininkai dažnai patiria nuostolių. Ne išimtis ir šis kartas. Pasak kaunietės, nuomininkė per pusmetį ne tik suniokojo jos buto interjerą, bet ir mėgino pasisavinti butą neįsileisdama savininkų į vidų pasibaigus nuomos sutarties terminui.

Į portalą „Kas vyksta Kaune“ kreipėsi skaitytoja Ieva (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinomi), kaip sako ji pati, norėdama pranešti apie įžūliai pasielgusią nuomininkę, dėl kurios veiksmų teko patirti begalę nuostolių. „Noriu įspėti kauniečius, kad nenuomotų buto aferistei, kuriai būstą buvome išnuomavę mes. Pasibaigus sutarčiai, atvykę negalėjome patekti į savo butą. Nuomininkė be mūsų žinios pakeitė durų spyną. Kai tąkart laukdami paskambinome telefonu, ji teigė esanti darbe, nors girdėjome esant ją viduje. Duris nuomininkė atidarė tik atvykus policijos pareigūnams“, – pasakoja pašnekovė.

Pasak jos, pakeistos durų spynos raktą pavyko gauti tik padedant policijai. Ieva sako liepusi nuomininkei išsikraustyti iš buto jau kitą dieną. Tačiau esą atvykus po paros, durų spyna dar sykį buvo pakeista.

„Vėl kvietėme policijos pareigūnus bei avarinio durų spynos atrakinimo įmonę. Tokiu būdu patekome į savo butą. Nuomininkės ir jos daiktų viduje nebuvo nė kvapo. Ji pabėgo nesumokėjusi mokesčių, pridariusi nuostolių, negrąžinusi mums nei namų, nei rūsio raktų. Be to, bandė meluoti ir pareigūnams – telefonu tikino raktus palikusi pašto dėžutėje, bet jų ten nebuvo“, – kalbėjo Ieva.

Jos teigimu, butą, esantį Alsėdžių gatvėje, Aukštuosiuose Šančiuose. pagal terminuotą sutartį, oficialiai deklaruotą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, 6 mėnesius nuomavosi moteris, prisistačiusi Ritos Kunickaitės vardu. Ieva sako neturėjusi nuomininkės asmens dokumento kopijos. Tačiau tikina, jog nuotraukoje, atsiųstoje redakcijos žurnalistams, yra tas pats žmogus.

„Per visą laikotarpį, kol nuomavome butą, jame lankiausi maždaug du kartus. Po pirmojo mėnesio nieko įtartino neįžvelgiau, viskas buvo gerai. Be Ritos žinios niekada nevažiavau tikrinti, o kai paskambindavau ir paklausdavau, ar galiu atvykti, ji siūlydavo susitikti mieste arba atvykti į jos darbovietę, kurios adreso ji neslėpė“, – atvirauja Ieva.

Pasak jos, nuomininkė pridarė begalę nuostolių: reikės keisti visas spynas, remontuoti neseniai įstatytas buto duris, langų spyneles, skirtas vaikų apsaugai. Taip pat teks remontuoti virtuvės spintelę, keisti metalinių rūsio durų spyną. Negana to, esą už pusantro mėnesio laikotarpį nesumokėti buto mokesčiai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams pavyko susisiekti su galimai buvusia buto Alsėdžių gatvėje nuomininke. Paklausus ar ji – R. Kunickaitė, atsakymo nebuvo sulaukta. Pašnekovė išgirdusi, kad kalbasi su žiniasklaidos atstovais, atsisakė komentuoti įvardytą situaciją.

Šios savaitės pradžioje, balandžio 17 d., Ieva dėl įvykio su buto nuomininke parašė pareiškimą policijos komisariate. Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovė Justina Kazragytė patvirtino, jog toks pareiškimas gautas, įvykio aplinkybės tikslinamos.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug

Teisingumo ministerija siūlo kaip kardomąją priemonę dažniau skirti piniginį užstatą

Važiuojant link Drąseikių - 3 automobilių avarija

A. Užkalnis vėl apsilankė Kaune: išbandė dar vieną japonų restoraną

Zapyškio „Stuboje“ nuolat verda veiksmas

Atsako advokatė: paaiškėjo, kad auginau kito vyro vaiką – ar turiu teisę į turtinės ir moralinės žalos atlyginimą?

Kauno apskrityje - vėl didžiausias naujų COVID-19 užsikrėtimų skaičius