Kas vyksta Kaune balandžio 20-22 dienomis? (Renginių kalendorius) | Kas vyksta Kaune

Kas vyksta Kaune balandžio 20-22 dienomis? (Renginių kalendorius)

R. Tenio nuotr.

Besikeičiančios atmosferos lauke nepastebėti tiesiog neįmanoma – vakarai kaskart vis ilgesni, Kauno gatvės vis dažniau prisipildo žmonių, o visą Lietuvą lepina gaivūs ir saulėti orai. Ne išimtis bus ir šis savaitgalis – sinoptikai žada, jog visos trys savaitgalio dienos bus saulėtos, o termometro stulpelis dienomis pakils iki 15-17 laipsnių šilumos.

Šilumos netruks ir renginių aspektu – šį savaigalį kauniečiams siūlomas itin platus pramogų spektras. Užsiėmimo tikrai ras ir muzikos mylėtojai, ir sporto fanatikai, ir šeimos, norinčios smagiai praleisti laisvas dienas. Apie visa tai – mūsų savaitgalio renginių apžvalgoje.

Orientacinės varžybos automobiliais „Šturmas“

Prieš dvi savaites į veiksmo išsiilgusių kauniečių akiratį sugrįžę orientacinės varžybos automobiliais „Šturmas“ nieko nelaukia ir skelbia jau antrąjį varžybų turą! Penktadienio vakarą prie IX-ojo forto organizatoriai laukia visų komandų, turinčių automobilius, išmasiuosius telefonus ir ne ką išmanesnius komandos narius. Dalyvavimas mokamas. Daugiau apie „Šturmą“ galite rasti čia.

Senamiesčio vasaros sezono atidarymas

Jau tradicija tapęs Senamiesčio bendruomenės organizuojamas renginys, šiemet vėl stebina naujovėmis,bet netruks ir tradicijų puoselėjimo. Penktadienį prasidėsiantis tradicine eisena ir susibūrimo pačioje miesto širdyje – šalia Kauno rotušės – renginys šeštadienį ir sekmadienį taps tikra muzikos ir geros nuotaikos švente. Be muzikinių dovanų, organizatoriai žada ir žaidimus, konkursus, prizus. Visi renginiai nemokami.

Pavasarinė Kauno mugė

Pavasarį atidaro tradicinė Kaziuko mugė, o orams jau įšilus ir pavasariui įsibėgus gatvės vėl prisipildo šviežių kepinių kvapo ir mugėms būdingo žmonių šurmulio. Dėl Laisvės alėjos rekonstrukcijos darbų į Senamiestį persikėlusi mugė bus kupina kultūrinių programų ir pasirodymų, juos rengs miesto ir atvykisių svečių forlkloriniai kolektyvai, šokių ansambliai. Taip pat visiems, besidomintiems mada, bus atviras Dizaino paviljonas. Mugės lankymas nemokamas.

„Augalų pavadinimų įvairovė“ VDU botanikos sode

Lietuvos istorijos ir etnografijos leidinių knygynas bei „Init“ televizijos laida „Mūsų praeities beieškant“ rengia ciklą vakarų VDU Botanikos sode Kaune, skirtų aptarti baltų kalbose, mitologijoje ir folklore atspindėtus žmogaus santykius su augalais. Pirmasis vakaras – jau šį penktadienį, jo metu bus tyrinėjamas baltų kalbų atlasas, aptariama, kiek daug skirtingų augalų pavadinimų turi baltų kultūra. Renginių ciklas nemokamas.

Kaunas tvarkosi 2018

Jau trečius metus iš eilės Kaunas pasitinka švarinimo akcija „Kaunas tvarkosi 2018“. Ta proga šeštadienį 10 val. visi miestiečiai kviečiami rinktis akcijos taškuose ir prisidėti prie švaraus miesto puoselėjimo.Organizatorių parinktose Kauno vietose bus įkurti rūšiavimo miesteliai, juose veiks bendrovės „Kauno švara“ ambasados, kuriose kauniečių su savo atžalomis laukia edukaciniai žaidimai, viktorinos, mini dirbtuvėlės.

Ekskursija „Nuo Aleksoto panoramos iki Aleksoto gatvės“

Gaivų pavasario šeštadienio rytą eksursijoje organizatoriai pakvies pažinti Aleksotą – ne tik kaip Lietuvos aviacijos lopšį ar pramoninį rajoną, bet ir kaip Pirmosios Respublikos modernizmo architektūros, technikos pažibą. Ekskursijos metu istorijas mins ne tik iki šiol išsilaikę architektūros perlai, bet ir istorijos apie gyvneimo kataklizmų neatlaikiusius statinius. Ekskursija nemokama.

Kaunas Jazz 2018

Ketvirtadienio vakarą griausmingai pradėtas festivalis artimiausias dešimt dienų drebins ne tik Kauną, bet ir visą Lietuvą. Organizatoriai žada visą aibę nemokamų renginių, kurių tikras sprogimas Kauno centre suplanuotas jau kitą savaitgalį, tačiau ir šį savaitgalį melomanai neturėtų nusivilti – sekmadienio popietę Kauno rotušėje savo muzika dalinsis V4 QUARTET (Vengrija, Čekija, Slovakija, Lenkija). Visą informaciją apie renginių kainas ir tikslų laiką rasite renginio aprašyme.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas

Didžiausias ledo ritulio renginys Lietuvos istorijoje jau čia – gerbėjų ilgai lauktas „IIHF pasaulio ledo ritulio čempionatas“ „Žalgirio areną“ pavers ledo aikštele, o kietų kovų išsiilgę žiūrovai Kaune galės pamatyti Lietuvos, Ukrainos, Japonijos, Kroatijos, Estijos ir Rumunijos vyrų ledo ritulio rinktines. Rungtynės mokamos.

Čia aptarėme tik didžiausius ir daugiausiai dėmesio pritrauksiančius renginius, tačiau sau patinkančio renginio neradę nusivilti neturėtų. Mūsų kasdien naujinamame renginių kalendoriuje šio savaitgalio dienas užpildę dar per šimtą renginių. Visą informaciją apie juos rasite paspaudę čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA