Skaudus susidūrimas kelyje Kaunas-Alytus: nukentėjo trys žmonės

Alytaus apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytas kelyje Kaunas-Alytus pažymėtas nelaime – čia vienas į kitą rėžėsi du automobiliai. Smarkus susidūrimas įvyko vienai vairuotojai nesuvaldžius transporto priemonės – du žmonės atsidūrė ligoninėje.

Kaip pranešė Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), šiandien, apie 10.15 val., eismo įvykis užfiksuotas kelyje Kaunas–Alytus, Prienų rajone esančios Pakuonio seniūnijos ribose.

Čia 1982 m. gimusi moteris, vairuodama automobilį „Škoda Superb“, jo nesuvaldė, kirto ištisinę kelio ženklinimo liniją, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „VW Sharan“, kurį taip pat vairavo moteris (g. 1966 m.).

Eismo įvykio metu nukentėjo „Škoda Superb“ vairuotoja, kuriai nustatyti rankos ir kaklo sumušimai. „VW Sharan“ vairuotoja ir kartu su ja važiavęs brolis, gimęs 1963 m., dėl sužalojimų išvežti į Kauno klinikas. Eismo įvykio metu vairuotojos buvo blaivios.

Pareigūnai primena, kad žiemos išbandymams keliuose pasibaigus, pavasaris vairuotojams meta naujus iššūkius. Geresnės oro sąlygos, sausa kelio danga vilioja kartas nuo karto stipriau spustelėti akceleratoriaus pedalą. Nereikia pamiršti ir ryškiai šviečiančios saulutės, kurios spinduliai akina vairuotojus.

Alytaus apskrities VPK pareigūnai skatina būti atsakingiems ne tik už save ar kartu keliaujančius žmones, bet ir už kitus eismo dalyvius – vairuotojus, dviratininkus, pėsčiuosius, vadeliotojus.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune vyksiančiame ėjimo renginyje laukiama rekordinio dalyvių skaičiaus

Prašo pagalbos: prie populiaraus baro Kauno centre sužalotas vyras

Naujasis „Mazda CX-30“ – jau Kauno gatvėse: daugiau ryškių spalvų kelyje

Paniką sukėlusi Vaiko teisių apsaugos tarnyba suskubo pasiteisinti: visų atsiprašome

Skaitytojai piktinasi: kiemą sutvarkė, o kas sutvarkys dulkėse išmaudytą automobilį?

Prof. G. Merkys: „Po skyrybų Kauno rajono likučiai atrodys kaip LDK po II-ojo padalijimo“

Kauną užvaldys vokiška dvasia: prasideda Vokiečių dienos

Kurortų dvasia keliasi į Kauną – sveikatintis kviečia „Druskų namai“

Kraupus rytas Vilijampolėje: rastas vyro lavonas

Gaisras Karmėlavoje: atvira liepsna degė gyvenamasis namas ir garažai (papildyta)