Atšilus orams, renkasi kitą taktiką: vairuotojų elgesį fiksavo ant motociklų sėdę pareigūnai (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio popietę į Kauno gatves gatves išriedėjo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) motociklai. Taip kartu su Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnais buvo vykdoma priemonė, skirta dviračių motorinių transporto priemonių vairuotojų daromiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams nustatyti ir užkardyti.

Nors įvairiausias priemones vairuotojų drausmei reguliuoti pareigūnai vykdo tikrai dažnai, šios išskirtinumas – pačių pareigūnų pasirinktos transporto priemonės. Motociklų pareigūnai griebiasi tik šiltuoju metų laiku.

Šįkart jėgas suvienijo Vilniaus ir Kauno pareigūnai. Į gatves išriedėjo du Kauno Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos motociklai ir šeši Vilniaus Kelių policijos valdybos dviračiai ekipažai. Taip pat prisijungė du automobiliai.

„Pranašumų vykdant priemones motociklais tikrai yra. Jie greičiau įsibėgėja negu automobiliai, taigi daug lengviau pavykti dvirates transporto priemones pasirinkusius pažeidėjus,“ – pasakoja priemonę koordinuojantis Kauno apskrities VPK pareigūnas.

Nors kelias valandas vykusios priemonės metu daugiausiai dėmesio skirta kitiems motociklininkams, dėmesys taip pat buvo atkreipiamas į automobilių vairuotojus – pareigūnai stebėjo, ar šie ne tik laikosi saugaus greičio, bet ir segi saugos diržus, nenaudoja mobiliojo ryšio priemonių.

Anot pašnekovo, motociklais riedantys pareigūnai gali efektyviau nustatyti ir automobiliais keliaujančius pažeidėjus. Taip yra todėl, kad palyginti mažų gabaritų motociklas gatvėje kitų eismo dalyvių sunkiau pastebimas – atsipalaidavę vairuotojai nieko neįtardami vykdo pažeidimus, o patruliai juos pričiumpa.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Parvykstančiųjų į Lietuvą kontrolė kol kas nebus stiprinama

Kauno „Žalgirio“ trenerio paieškos baigtos: prie komandos vairo stoja specialistas iš Austrijos

Įsigaliojus naujiems reikalavimams, autoservisai prognozuoja kainų pokyčius

Kaunui per Seimo rinkimus „valstiečiai“ meta „Vieningo Kauno“ kozirį

Skaitytojai praneša: iš Kleboniškio miško sklinda neaiškūs sprogimai

Vyriausybė siūlo nuo rudens atsisakyti renginiams taikyto ribojimo

Bet kur statyti gali, jei „BMW“ tu turi: greitu metu tokie pažeidėjai automobilių gali neberasti

Augintiniams taip pat galioja taisyklės važiuojant automobiliu: informuoja apie galimus nuostolius

A. Veryga Kauno medikams išdalijo savo paties kurtus medalius

Per karantiną Kauno techninės apžiūros stotyse taikyta tvarka lieka galioti ir po jo